دلوت نیروی کار سازمان به نظر می رسد برای کمک به کارگران تحت تاثیر قرار COVID-19

“رشد من در بودن و مفید, و مفید, و آن را مانند داشتن فرش کشیده از زیر من” شن و ماسه گفت.

پس از آن او چه بسیاری از مردم هنگامی که آنها دریافت گذاشته: او را برای اعمال بیکاری است. به عنوان بخشی از روند درخواست در زمان, شن و ماسه مورد نیاز بود را به یک کلاس که او شاید کمی بی میلی.

شن و ماسه گفت: این کلاس که تبدیل به یک برکت و رحمت خود در ارتباط با اصلاح قوانین بازنشستگی برنامه از طریق دلوت نیروی کار و توسعه همان سازمان او در حال حاضر با این نسخهها کار برای.

دلوت نیروی کار یک گروه شهرستان کمک می کند که اقبال کارگران بازگشت به کار و یا حتی یادگیری مهارت های جدید و همچنین اتصال کارفرمایان با کارگران ماهر. پس از 21 مارس به بیش از 46,000 مردم باید کاربردی برای مزایای بیکاری در شمال شرقی مینه سوتا با 19,158 از کسانی که برنامه های کاربردی که از دلوت.

$600 اضافی بیکاری پرداخت مجاز توسط مراقبت در عمل شناخته شده به عنوان فدرال همه گیر جبران خسارت بیکاری برنامه ریزی شده است تا پایان ماه ژوئیه 25. با هزاران نفر از مردم از یک شغل — صدها نفر در دولوت تنهایی — تشکیل پرونده برای بیکاری هر هفته دلوت نیروی کار تکنسین بتسی تپه گفت: امید است که مردم و ارتباط با آنها را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به دلیل آن را به آنها می دهد گزینه های بیشتر.

“ما باید بودجه به طور خاص برای کار با افرادی که شغل خود را از دست را از طریق هیچ گسل از خود را,” او گفت:.

هیل گفت: اقبال کارگر برنامه است که فردی شروع می شود و با حرفه ای مشاوره برای دریافت به دانستن فرد بهتر و آنچه از منافع خود و خصوصیات هستند. کسانی که در این برنامه می توانید به کمک را با رزومه کار جستجو و دریافت پیشنهادات از مکان های ممکن برای اعمال می شود.

“گاهی اوقات مردم شده اند در یک زمینه خاص و متوجه این است که شانس خود را امتحان کنید چیزی جدید و فوق العاده ترین چیزی که در مورد این برنامه این است که آن را واقعا به مردم این ابزار قادر به انجام این کار” هیل گفت.

شن و ماسه گفت: هنگامی که او رفت و از طریق این برنامه آنها به او کمک کرد تا ثبت نام و پرداخت برای برخی از کلاس ها در دریاچه سوپریور, کالج, که اجازه داده او را به اصلاح برخی از مهارت های خود را در حالی که هنوز جمع آوری بیکاری و جستجو برای یک کار جدید است.

این دلوت نیروی کار را جابجا کارگران بخشي از برنامه CareerForce مینه سوتا را توسعه حرفه ای و استعداد تطبیق منابع از طریق بخش اشتغال و توسعه اقتصادی است. ثبت نام دریافت خواهد کرد حرفه ای برنامه ریزی و مشاوره, خدمات کمک در جستجوی کار آموزش و پرورش, آموزش و پشتیبانی برای افراد واجد شرایط و خدمات پشتیبانی از قبیل کمک هزینه های حمل و نقل و یا خانواده برای کمک به یک فرد در دستیابی به اشتغال و یا اهداف آموزشی.

هیل گفت: حتی در این بیماری همه گیر کارفرمایان به دنبال افرادی برای پر کردن موقعیت.

دلوت نیروی کار خدمات رایگان و برای همه است. برخی از برنامه ها ممکن است واجد شرایط. دیگر برنامه های ارائه شده عبارتند از: تبدیل اخراج به مینه سوتا, کسب و کار, معمولا شناخته شده به عنوان “صعود” و مسیر برای رفاه اعطای رقابتی.

صعود طراحی شده است برای کمک به کارآفرینان مشتاق با آموزش و مشاوره برای یک کسب و کار موفق راه اندازی و یا رشد. مسیر برای رفاه طراحی شده است برای اثبات توسعه نیروی کار و فرصت های آموزشی است که کمک به مردم محل به رشد بالا و تقاضا زمینه های شغلی مانند رانندگی کامیون گواهی پرستاری و خدمات بهداشتی و درمانی.

“توصیه من به مردمی است که شما لازم نیست برای رفتن از طریق این تنهایی” شن و ماسه گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دلوت توسعه نیروی کار بازدید duluthmn.gov/workforce-development تماس 218-302-8400 یا ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>