بوپال مرد رویکردهای پلیس در برابر خیاط برای ‘بیش از حد کوتاه’ تا

توسط: PTI | بوپال | به روز شده: ژوئیه 18 سال 2020 4:27:53 pm

خیاط در نهایت گفت Dubey که او آماده بود برای بازگشت پول خود را. ( بازنمودی تصویر)

46 ساله با نزدیک شدن به بوپال پلیس با شکایت که خیاط دوخته شده است زیر شلواری خود را “بیش از حد کوتاه”. پلیس این خواسته مرد – کریشنا کوما Dubey – به حرکت می کند دادگاه به موضوع حل و فصل شود. Dubey بود که در اوایل به عنوان یک گارد امنیتی و استفاده می شود برای به دست آوردن 9,000 تومان در هر ماه از دست رفته و کار خود را با توجه به کروناویروس ناشی از مستند دو ماه پیش.

“من از سیدھی منطقه, Madhya Pradesh و من به بوپال برای یک شغل در ماه اکتبر. من قرض Rs 1,00 از یکی از دوستان خریداری چیزهای مختلف از جمله دو متر پارچه به دو تا بخیه,” Dubey زندگی می کند که در Bhim نگر در بوپال گفت.
او به پرداخت 190 تومان به خیاط برای این کار است.با این حال به گفته او هنگامی که او عینک هفتم تا او در بر داشت آنها را بیش از حد کوتاه است.

“من شکایت به خیاط که به من گفت که پارچه بود و ناکافی است. من رفت و برگشت به صاحب مغازه که به من گفت که او تا به حال با توجه به دو متر پارچه,” او اضافه شده است.

این مرد سپس با نزدیک شدن پلیس از یک زن و شوهر از روز بازگشت, که از او خواسته به این موضوع را به دادگاه.

“ما از او خواست به رویکرد دادگاه” Habibganj ایستگاه پلیس بازرس Rakesh Shrivastava در روز شنبه گفت:.

اما خیاط در نهایت گفت Dubey که او آماده بود برای بازگشت پول خود را.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de