12,800 نمونه های آزمایش در یک روز; گجرات Covid-19 شمارش می رسد 46,449 موارد

توسط: اکسپرس سرویس خبری | احمدآباد | منتشرشده: ژوئیه 18 سال 2020 5:46:32 am

Gujarat coronavirus news update, gujarat covid cases toll, gujarat new covid cases, gujarat covid death toll, indian express news این احمدآباد Municipal Corporation (AMC) اضافه شده 10 میکرو مهار مناطق و د ذکر شده 16 نفر دیگر. (بازنمودی)

اضافه کردن حدود 950 جدید کروناویروس موارد در جمعه 234 که گزارش از سورت و دیگر 184 از احمدآباد دولت شمارش رسیده 46,449. تست همچنان در حال افزایش است, با بیش از 12,800 نمونه های گرفته شده در یک چرخه 24 ساعته با احمدآباد تست حدود 3000 نمونه در روز جمعه.

این احمدآباد Municipal Corporation (AMC) اضافه شده 10 میکرو مهار مناطق و د ذکر شده 16 نفر دیگر. AIIMS مدیر Dr Randeep Guleria اضافی دبیر اتحادیه وزارت بهداشت Aarti Ahuja و NITI Aayog عضو VK پل برجسته که AMC استراتژی با توجه به نظارت موثر بوده است و اشاره کرد که یک بار در یک منطقه اعلام شده است یک مهار منطقه “تماس با ما-ردیابی در حال انجام است بسیار موثر است.”

مناطق راجکوت و باونگر اضافه شده دو Covid-19 مرگ و میر در هر, در حالی که کل Covid-19 موارد در هر دو منطقه بیش از 850. وادودارا دیدم 77 بیشتر تست مثبت در نظر گرفتن مجموع در اینجا بیش از حد بیش از 3400 موارد تا حالا. سورات عبور 9,000 موارد در روز جمعه.

به عنوان گاندینگر گزارش بیش از 30 مورد در این منطقه دیده می شود بیشتر موارد گزارش از روستایی صلاحیت و نه از شهرداری شرکت محدودیت. VK پل در روز جمعه توصیه شده است که روستایی مهار استراتژی متفاوت از آن استفاده می شود در مناطق پر جمعیت. “اگر ما اجازه نمی تبادل جمعیت (از شهری به مناطق روستایی) و سپس ما می تواند شامل تعامل. روستایی که آمده است (در گجرات) رضایت بخش بوده است, گفت:” پل.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© هند اکسپرس (P) Ltd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net