11 جدید COVID-19 موارد در سنت لوئیس شهرستان علامت پایان یک رکورد بالا در هفته

مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش 11 مورد جدید از COVID-19 در سنت لوئیس کانتی در شنبه, آوردن تعداد کل جدید امور خارجه-موارد گزارش شده برای این هفته به 58 و شکستن هفته گذشته رکورد.

یکی دیگر از پنج مورد ثبت شد در Itasca County, قرار دادن تعداد موارد جدید تایید از طریق آزمایشگاه مبتنی بر تست در دو هفته گذشته به 28.

یک مورد ثبت شده در هر یک از کارلتون و Koochiching شهرستانهای استان است.

ایالت مینه سوتا ثبت پنج مرگ و میر بیشتر مربوط به COVID-19. هیچ یک از کسانی که مرگ و میر ثبت شد در Northland.

تعداد بیماران مبتلا به COVID-19 بستری در واحد مراقبت های ویژه افزایش هفت در آخرین روز به 117. تعداد بیماران بستری است که در خارج از محیط افزایش شش تا 148.

ویسکانسین وزارت بهداشت گزارش هشت مورد جدید در شهرستان داگلاس در شنبه, آوردن تعداد کل موارد جدید از روز یکشنبه به 18.

یک مورد ثبت شده در Bayfield شهرستان که در آن هفت مورد گزارش شده از روز یکشنبه. بیش از نیمی از تمام موارد ثبت شده در این شهرستان در چهار ماه گذشته تایید شد در هفته گذشته است.

برای ششمین بار در دو هفته گذشته ویسکانسین گزارش جدید تمام زمان بالا از موارد گزارش شده در یک روز در 978.

ویسکانسین گزارش یکی دیگر از 10 مرگ و میر ناشی از بیماری روز شنبه.

در هر دو ویسکانسین و مینه سوتا در گروه سنی 20-29 باعث می شود تا بالاترین درصد COVID-19 موارد است. در ویسکانسین است که تعداد 25 درصد است در حالی که در مینه سوتا آن در حدود 23 درصد است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de