توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 17 سال 2020 1:01:54 pm

Gajendra Singh Shekhawat, Gajendra Singh Shekhawat audio tapes, fir against Gajendra Singh Shekhawat, rajasthan government crisis, congress Gajendra Singh Shekhawat bribing mlas, bjp bribing mlas اتحادیه وزیر Gajendra سینگ Shekhawat.

اتحادیه وزیر Gajendra سینگ Shekhawat در روز جمعه را رد کرد کنگره اتهامات که او درگیر شد در اتهام توطئه برای سرنگونی Ashok Gehlot دولت در راجستان. در حالی که حزب حاکم است ثبت یک شاه در برابر او بی جی پی رهبر گفت: صدا در ادعا کلیپ های صوتی را متعلق به او و که او آماده بود که یک کاوشگر در این موضوع است.

“این است که صدای من. من نمی دانم که سانجی Jain آنها در حال صحبت کردن در مورد. من می دانم که بسیاری از مردم در آن نام. اگر من تا به حال به کسی صحبت من شماره باید وجود داشته باشد. شما می توانید انجام شد. من آماده هستم برای یک تحقیق” Shekhawat گفت.

Jain, کنگره سخنگوی Randeep سینگ Surjewala ادعا کرده است که یک رهبر بی جی پی که او نیز درگیر در این طرح به اخلال در راجستان دولت است. Surjewala همچنین با اشاره به دو ادعا کلیپ های صوتی صبح امروز برای حمایت از ادعای خود را.

“دو نوار صوتی ظاهر شب گذشته در اصطلاح مکالمه اتحادیه وزیر Gajendra سینگ کنگره MLA Bhanwarlal شارما و BJP رهبر سانجی Jain. توطئه برای سرنگونی دولت کنگره را روشن است از طریق به اصطلاح گفتگو. این است که یک فصل در تاریخ دموکراسی” او گفت.

او همچنین گفت که شاه باید ظ توسط عملیات ویژه گروه از راجستان پلیس در برابر Shekhawat, شارما و جین برای اتهام توطئه برای سرنگونی دولت است.

کنگره رهبر همچنین گفت که اگر وجود دارد هر گونه شانس موثر بر تحقیقات با سوء استفاده از خود اتحادیه با وزیر پست و سپس Shekhawat باید دستگیر و با اخذ حکم. او اضافه کرد که یک اقدام مشابه باید در برابر شارما و جین.

به غیر از کسانی که نام برده شده در این گفتگو در صدا نوار Surjewala خواستار یک کاوشگر برای پیدا کردن اینکه آیا هر شخص دیگر و یا MLA درگیر در ادعایی تبادل پول برای سرنگونی دولت است.

این راجستان دادگاه عالی است که میله میله به شنیدن دادخواست توسط معاون سابق وزیر Sachin خلبان و 18 MLAs در برابر رد صلاحیت اعلامیه های صادر شده برای آنها توسط مجمع سخنران C P Joshi. اعلامیه خدمت کرده بودند پس از حزب حاکم شکایت به بلندگو که MLAs به مبارزه طلبیده بود یک مهمانی شلاق برای حضور در دو کنگره قانونگذاری حزب جلسات روز دوشنبه و سه شنبه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر