تا: تک روز Covid پرش نقض 2,000-علامت لکنو در صدر شمارش

توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | منتشرشده: ژوئیه 17 سال 2020 5:43:38 am

coronavirus, coronavirus latest news, india coronavirus cases, lockdown news, lockdown latest news, coronavirus today news, corona cases in india, india news, coronavirus news, covid 19 india, coronavirus live news, corona news, corona latest news, india coronavirus, coronavirus live news, coronavirus latest news in india, coronavirus live update, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, covid 19 tracker live, corona cases in india, corona cases in india, delhi coronavirus news حداقل پنج منطقه ثبت بیش از 100 مورد جدید با لکنو ضبط کمترین تعداد

اوتار پرادش به گزارش روز پنج شنبه به بالاترین سطح خود تنها-بعد سنبله در coronavirus اعداد و برای اولین بار عبور از 2000 مورد جدید. 24 ساعت گذشته شاهد 2,083 عفونت های جدید در دولت, هل دادن تجمعی موارد به 43,441 موارد است.

دولت همچنین گزارش بالاترین تک-روز مرگ و میر مرتبط با کوروناویروس. حداقل 34 Covid بیماران درگذشت گرفتن تلفات از همه گیری آغاز شد و در ماه مارس به 1,046. دولت در حال حاضر 15,720 فعال موارد است.

حداقل پنج منطقه ثبت بیش از 100 مورد جدید با لکنو ضبط کمترین تعداد — 308 همچنین پایتخت بالاترین تا کنون. کنپور نگر ثبت بالاترین تک-روز مرگ و میر در نه گرفتن این منطقه در مجموع Covid تلفات به 102 — بالاترین در کشور است. این مرگ و میر در منطقه نیز رسیده و 5% با 2,051 کل موارد.

سرمایه لکنو از سوی دیگر گزارش سه مورد مرگ و میر در نظر گرفتن تلفات به 43. لکنو در حال حاضر یک caseload از 3,235 با فعال آن موارد فقط 29 کوتاه 2000 — بالاترین در کشور است.

دو شورای ملی مقاومت منطقه از گوتام Buddh نگر (نیدا) و Ghaziabad گزارش یکی دیگر از اوج با 143 و 179 مورد جدید بود. در حالی که دو بیشتر بیماران فوت در گوتام Buddh نگر, یک مرده در Ghaziabad.

یکی دیگر از منطقه به ثبت بیش از 100 مورد جدید در روز پنج شنبه بود جانسی, که شده است شاهد موجی از هفته گذشته. این منطقه در ملی ویتنام هانوی منطقه گزارش 113 موارد در 24 ساعت گذشته, گرفتن فعال آن موارد به 620.
چندولی که تا به حال 320 مجموع موارد در روز پنج شنبه اضافه شده 100 بیشتر به آن caseload.

چه شده است نگرانی سریع افزایش عفونت در منطقه بود که تا به حال نشان داده شده موارد بسیار کمی است. برای مثال Sonbhadra گزارش 52 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, هردوی 58 و سولتنپور 42. Ballia در شرق است که دیده می شود یک موج اخیر اضافه شده 67 بیشتر موارد در حالی که درسی بزرگ کانون در غرب اضافه شده 63 بیشتر به آن caseload.
افزایش موارد در شورای اسلامی شهر بنارس و Prayagraj نیز متوجه دولت است. در یک روز زمانی که این دو شهر گزارش موج — بنارس 78 موارد جدید و دو مرگ Prayagraj 56 موارد جدید و سه مرگ و میر — وزیر یوگی Adityanath ابراز نگرانی در مورد وضعیت در پنج ولسوالی و گفت: مقامات که وجود دارد نیاز به حفظ هوشیاری در جانسی, Varanasi, Lucknow, Kanpur شهرستان و Prayagraj.

او همچنین به مقامات برای آماده سازی یک استراتژی هماهنگ برای چک کردن به طور موثر گسترش Covid-19 و بیماری های مسری.

در دیدار با مقامات ارشد این سانتی متر نیز نامیده می شود به صورت روزانه بررسی وضعیت غالب توسط گره افسران منصوب در مناطق مختلف با توجه به بیانیه رسمی است.

او تاکید کرد که از خلوص و sanitisation درایوهای باید اجرا می شود در سراسر مناطق و خواسته مقامات برای اطمینان از مناسب غربالگری پزشکی و تامین پاک کردن آب آشامیدنی.

او همچنین به مقامات برای آماده سازی یک استراتژی ایجاد هماهنگی بین بخش های مختلف و برای اطمینان از اجرای آن است.

در ضمن اضافی دبیر کل (پزشکی و سلامت) Amit موهان پراساد گفت: یک رکورد 48,086 coronavirus نمونههای آزمایش شده در روز چهارشنبه و شماره می توان به افزایش 50,000 زودی.

تا انجام بیشترین تعداد آزمون تا کنون پس از تامیل نادو و ماهاراشترا, او گفت:, و اضافه کردن آن ها کمتر است تعداد coronavirus مورد در هر میلیون نفر جمعیت در مقایسه با کشورهای دیگر.

ابراز رضایت که Covid-19 تست ظرفیت در کشور افزایش یافته است به 48,000 هر روز وزیر گفت: باید آن را بیشتر افزایش یافته است به 50000 در هر روز. او گفت: 30,000-35,000 آزمون باید از طریق انجام RT-PCR 2,000-2,500 از طریق Trunat ماشین آلات و 20,000-25,000 از طریق سریع آنتی ژن روند هر روز.

او کارگردانی مقامات به اقدامات احتیاطی لازم برای نگه داشتن پرسنل پلیس عاری از عفونت است. او گفت: مقامات می تواند در نظر گرفتن کمک از homeguards, Prantiya Raksha Dal (PRD) jawans و NCC دانشجویان برای کمک به پلیس در مهار مناطق.

—با PTI ورودی

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© هند اکسپرس (P) Ltd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>