پیل در گجرات HC به دنبال جبران خسارت برای همه کسانی که درگذشت coronavirus

توسط: اکسپرس سرویس خبری | احمدآباد | منتشرشده: ژوئیه 17 سال 2020 4:03:58 am

covid-19 deaths in gujarat, gujarat high court, pil in gujarat hc over invoking Disaster Management Act, gujarat compensation to covid deceased, indian express news ثبت شده توسط مدافع نیل لاخانی دادخواست ارائه شده است که در حالی که مقررات در قانون تصریح اجباری “طرح ملی” برای پیشگیری از فاجعه و همچنین برای کاهش اثرات آن است. (فایل)

منافع عمومی دادخواهی (PIL) ثبت شده در گجرات دادگاه عالی (HC) در روز پنج شنبه توسط یک تمرین, مدافع استناد به مدیریت بحران به دنبال جبران خسارت برای همه کسانی که تسلیم به Covid-19 در گجرات.

ثبت شده توسط مدافع نیل لاخانی دادخواست ارائه شده است که در حالی که مقررات در قانون تصریح اجباری “طرح ملی” برای پیشگیری از فاجعه و همچنین برای کاهش اثرات آن, هیچ طرح ملی در دسترس ساخته شده تا به امروز. این نیز ارائه شده است که مفاد این قانون دستور جبران خسارت برای هر فرد تحت تاثیر این فاجعه و این 2,055 بیمارانی که فوت کرد با توجه به Covid-19 در گجرات که از جولای 14 واجد شرایط باید برای جبران خسارت است.

با مشارکت و کمک های مالی دریافت به صورت نقدی و نوع توسط اتحادیه و دولت تحت PM مراقبت صندوق و سانتی صندوق امداد و همچنین کمک از سازمان بهداشت جهانی (WHO), بانک جهانی, ایالات متحده آمریکا, آژانس توسعه بین المللی (USAID) و صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) به پیل می گوید که این منابع ممکن است مورد استفاده برای صندوق جبران خسارت.

این پیل به دنبال دادگاه جهت به مقامات به راه اندازی یک صندوق جداگانه به منظور “کمک توانبخشی و جبران خسارت از قربانیان” با ارائه غرامت به خانواده مرحوم Covid بیماران و انتصاب بازرس که ممکن است نظارت بر اجرای هر طرح است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© هند اکسپرس (P) Ltd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>