آرچر را نقض زیستی-پروتکل امن می توانست فاجعه هزینه بانک مرکزی اروپا میلیون ها نفر می گوید: Giles

ستاره هاي Jofra کماندار خواهد انضباطی برای رسیدگی به نقض COVID-19 پروتکل که می توانست یک “فاجعه” و هزینه England Cricket Board “ده ها میلیون پوند” بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا مدیر اشلی Giles گفته است.

آرچر بود در روز پنج شنبه کاهش یافته است از تست دوم در برابر غرب هند برای شکستن این تیم زیستی-پروتکل امن خواهد شد و در حال حاضر تحت دو COVID-19 آزمون در طول پنج روز انزوا دوره است.

بانک مرکزی اروپا مشخص نیست اما گزارش های نقض گفت که تندرو سفر کرده بود در خانه خود در برایتون پس از اولین تست.

“وجود دارد باید به عواقب هر عمل و وجود خواهد داشت (انضباطی) روند. این می توانست یک فاجعه است. اثر موج دار شدن, این می توانست تا به حال از طریق تمام تابستان می تواند داشته باشد ما هزینه ده ها میلیون پوند” Giles به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه.

“پتانسیل اثر حذفی فکر نمی کنم او می تواند درک کرده اند. او یک مرد جوان, مرد جوان اشتباه است. او را از آنها یاد بگیرند.”

بانک مرکزی اروپا تا به حال قرار داده تا مقدار زیادی از تلاش برای متقاعد کردن غرب هند و پاکستان به تور کشور در میان همه گیر.

پس از سه سری تست در برابر غرب هند انگلستان بازی خواهد شد یک آزمایش و سری T20I در برابر پاکستان است.

ایرلند و استرالیا نیز برنامه ریزی برای سفر به انگلستان در این فصل است.

25 سال باربادوس بازیکن متولد شده بود که عذرخواهی و اذعان به عظمت او بی احتیاطی در یک زمان حساس.

“در شرایط عادی عمل رفتن به خانه بین مسابقات طبیعی است اما مقدار زیادی از کار و پول رفته به راه اندازی این زیستی-محیط امن و وجود دارد مقدار زیادی در معرض خطر” جایلز گفت.

“Jofra نشان داد که چگونه متاسفم او است, اما از آن است که به وضوح ناامید کننده برای کل گروه.”

آرچر تا کنون بازی 8 آزمون 14 ODIs و یک T20 بین المللی برای انگلستان است. او گرفته شده و در مجموع 58 بین المللی درها در کوتاه خود را حرفه ای است.

قبل از آزمون سری آغاز شده غرب هند سر مربی فیل سیمونز منتقل شده بود از حباب به حضور پدرش در مراسم تشییع جنازه بود که پس از آن مورد سوال توسط برخی از اعضای هیات کریکت که خواهان خود را اخراج با وجود این واقعیت است که او در زمان مقرر آن را.

اما کریکت غرب هند رئیس جمهور ریکی Skerritt ایستاده بود بصورتی پایدار و محکم پشت سر مربی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>