انگلستان ضربه در بررسی نگه داشته

انگلستان بود 112 به صورت سه در چای پس از از دست دادن درها در فواصل منظم در باز بعد از تست دوم در برابر غرب هند در روز پنج شنبه.

درب بازکن هوشمند Sibley (46) و همه طفیلی بن استوکس (18) اضافه شده 31 اجرا می شود برای چهارمین چوگان به عنوان میزبان قرار داده و به بت گوسفند با احتیاط در پوشیده از ابر شرایط با چراغ روشن در اولدترافورد پس از یک تاخیر شروع می شود.

ناهار شد bookended توسط یک جفت درها برای همه طفیلی Roston تعقیب که رد بازکن روری سوختگی و Zak کرولی با بخشی-زمان-چرخش.

تعقیب و گریز به دام افتاده می سوزد از پا تا قبل از 15 در سکته مغزی از ناهار در حالی که کرولی flicked اولین توپ مستقیم به Windies کاپیتان Jason دارنده در پای لغزش.

Steadying نوبت

انگلستان کاپیتان جو ریشه که از دست رفته اولین آزمون برای حضور در تولد فرزند خود دوخته 52-اجرا مشارکت همراه با Sibley برای ایجاد ثبات در نوبت.

Paceman Alzarri یوسف پس از بازگشت نوشیدنی شکستن برای حذف ریشه که در لبه یک outswinging تحویل به دارنده در لغزش کمربند. غرب هند رنج می برد و یک شکست زمانی که seamer شانون Gabrielleft زمینه برای دریافت درمان در یک گزارش کشاله ران مسئله است.

انگلستان بدون Jofra کماندار پس از پرتاب کننده سریع نقض این تیم زیستی-پروتکل های امن با رفتن به خانه برایتون در حالی که بالا سفارش رودخانه جو Denly کاهش یافته بود تا راه را برای ریشه.

علامت گذاری به عنوان چوب و جیمز اندرسون نیز استراحت با استوارت گسترده سام کوران و کریس Woakes نام در بازی XI. غرب هند است که برنده آزمون برای اولین بار نام یک تیم بدون تغییر.

بازی یازدهم:

انگلستان: Rory سوختگی Dom Sibley, Zak کرولی جو ریشه (سروان.) بن استوکس Ollie پاپ جس Buttler کریس Woakes سام کوران Dom Bess و استوارت گسترده.

غرب هند: Kraigg Brathwaite جان کمپبل Shai امید Shamarh بروکس Roston تعقیب Jermaine بلک وود, Jason دارنده (سروان.) Shane Dowrich, Alzarri یوسف Kemar روچ و شانون گابریل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de