آدرس من به عنوان ” آقا “و نه ” من پروردگار’, کلکته, HC رئیس دادگستری می گوید قوه قضائیه افسران

توسط: PTI | Kolkata | منتشرشده: ژوئیه 16 سال 2020 3:12:45 pm

West Bengal child trafficking, child trafficking West Bengal, child trafficking cases West Bengal, Calcutta High Court, India news, Indian Express کلکته بالا ساختمان دادگاه. (عکس)

کلکته دادگاه عالی رئیس دادگستری TBN Radhakrishnan گفته است که او می خواهم به عنوان خطاب به ‘آقا’ با تمام قضایی ماموران در بنگال و Andaman به جای “پروردگار من’ یا ‘ع’ به عنوان عمل بود تا کنون.

در نامه ای به منطقه قضات و رئیس قضات دادگاه های پایین در دولت و Andaman and Nicobar Islands بالا ثبت و دادگاه عمومی رای Chattopadhyay منتقل پیام رئیس دادگستری رسمی گفت: در روز پنج شنبه.

رئیس دادگستری ابراز تمایل کرد که “از این پس افسران منطقه قضائیه از جمله اعضای رجیستری محترم’ble بالا دادگاه را رسیدگی محترم’ble رئیس دادگستری به عنوان” آقا “را به جای” خدای من ” یا “سیادت’ در انطباق با قابل اجرا قضایی و اداری سوابق” نامه ای گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>