در حرکت تهمت مدیریت معکوس دوره محرومیت بسیاری از دانشجویان خارجی

مقامات ایالات متحده هفته گذشته اعلام کرد که دانشجویان بین المللی در مدارس است که تا به حال به نقل مکان کرد آنلاین-تنها کلاس ها با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور به ترک این کشور اگر آنها قادر به انتقال به یک کالج با حداقل برخی از فرد آموزش.

دولت گفت که رها کردن این طرح در میان یک چالش قانونی آورده شده توسط دانشگاه. اما یک مقام ارشد وزارت امنیت داخلی ایالات متحده (DHS) گفت: دولت هنوز در نظر گرفته شده برای صدور قوانین و مقررات در هفته های آینده پرداختن به اینکه آیا دانشجویان خارجی می تواند در ایالات متحده باقی بمانند اگر کلاس های خود را به حرکت آنلاین.

وجود بیش از یک میلیون دانشجوی خارجی در دانشگاههای ایالات متحده آمریکا و بسیاری از مدارس بستگی درآمد از دانشجویان خارجی که اغلب پرداخت کامل شهریه.

جولای 6 حرکت توسط دولت blindsided بسیاری از دانشگاه ها و کالج ها که هنوز ساخت برنامه برای ترم پاییز, تلاش برای تعادل نگرانی در مورد افزایش موارد از رمان coronavirus در بسیاری از ایالات آمریکا و میل به بازگشت به کلاس.

سراسیمگی از پرونده های حقوقی ثبت شد به چالش کشیدن حکومت از جمله یک آورده شده توسط دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست و یکی دیگر توسط ائتلافی از دولت های ایالتی. ده ها تن از شرکت های بزرگ و کالج ها و دانشگاه ها در زمینه “اچ-of-the-دادگاه” دادخواستها مخالفت با قانون است.

دانشگاه هاروارد برنامه ریزی برای برگزاری همه از آن کلاس های آنلاین برای آینده سال تحصیلی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که هل دادن مدارس در سراسر کشور برای بازگشایی در پاییز گفت: او فکر هاروارد طرح به برگزاری کلاس های حضوری مسخره بود.

دانشگاه ها استدلال اندازه گیری غیر قانونی خواهد بود و تاثیر منفی خود را در موسسات دانشگاهی.

بسیار پیش بینی شده در دادگاه روز سه شنبه در این مورد آورده شده توسط دانشگاه هاروارد آمریکا در منطقه قاضی آلیسون Burroughs در ماساچوست گفت: دولت ایالات متحده و نخبگان دانشگاه که شکایت آمده بود به حل و فصل آن را عقب قوانین جدید و بازگرداندن قبلی وضع موجود.

جلسه به طول انجامید کمتر از چهار دقیقه است.

جنجال آغاز شد و پس از ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) گفت: آن را دوباره برقرار قوانین برای دانشجویان بین المللی در F-1 و M-1 ویزای که محدود کردن تعداد دوره های آنلاین دانشجویان خارجی می تواند اگر آنها می خواهند به در ایالات متحده باقی بمانند. این قوانین تا به حال شده است به طور موقت چشم پوشی با توجه به بحران بهداشت عمومی. بسیاری از موسسات دانشگاهی بر عهده آنها خواهد بود تمدید نمی نورد.

DHS رسمی صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود گفت: جزئیات هر گونه مقررات در آینده در مورد این موضوع باقی می ماند و مورد بحث است.

در خصوص DHS مقامات هنوز در حال تصمیم گیری برای درمان دانش آموزان در حال حاضر در ایالات متحده متفاوت از دانش آموزان به دنبال ورود به کشور برای اولین بار با توجه به رسمی.

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا که منجر جداگانه طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن قوانین ویزا گفت: در یک بیانیه کتبی مغلوب ساختن پیشی جستن “اقدامات خودسرانه” قرار داده و سلامت دانش آموزان و جوامع در معرض خطر است.

“در میان اقتصادی و بحران بهداشت عمومی ما لازم نیست دولت فدرال هشدار دهنده آمریکایی ها و یا هدر رفتن همه زمان و منابع با خطرناک تصمیم گیری در سیاست” بکررا گفت.

یخ و وزارت دادگستری ایالات متحده بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

گزارش اضافی توسط Mimi دوایر در لس آنجلس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>