جذاب تست تا به حال بسیاری از پیام های ورزشی و جهان به طور کلی

نویسنده جان برگر به پایان رسید یکی از مقالات خود را به این ترتیب: “لحظه ای که در آن یک قطعه موسیقی آغاز می شود, فراهم می کند یک سرنخ به طبیعت همه هنر.” که احتمالا صادق است در حوزه های دیگر بیش از حد – لحظه ای که در آن یک آزمون مسابقه آغاز می شود به عنوان مثال فراهم می کند یک سرنخ به طبیعت از همه ، برگر در ادامه به بحث در مورد “عدم تجانس از آن لحظه نسبت به uncounted, unperceived سکوت که قبل از آن…”

سکوت قبل از ساوتهمپتون آزمون نشده اند ممکن است uncounted یا unperceived اما تجانس غیر قابل اجتناب بود. لحظه ای قبل از اولین توپ دگرگون در یک مسابقه تست یکی از کریکت را مقدس لحظه های پر از امکانات و امیدواریم; جمعیت دارای جمعی خود نفس آن را به عنوان آماده برای غیر منتظره که برای تحویل پست که در حقیقت با آن حمل بالقوه از همه که به شرح زیر است.

هنوز وجود نداشت و جمعیت خود را به نگه دارید نفس جمعی هیچ قابل لمس تنش در هوا. اما مهم نبود. کریکت شد راه اندازی مجدد و آن را نمی خواهد که اهمیت, اگر باران به سرقت رفته بود یک تکه از آن را و یا اگر آن را به حال به پایان رسید و در سه روز. خدا در بهشت خود و همه درست بود (کریکت) جهان است.

نشان دادن راه

نه برای اولین بار کریکت نشان داد راه. اولین-همیشه بین المللی مدرن رویداد ورزشی بود, بعد از همه, مسابقه کریکت بین آمریکا و کانادا در سال 1844 بیش از نیم قرن قبل از بازی های المپیک است. غرب هند’ پیروزی انگلستان در اولین آزمون بدان معنی است که یک تیم رتبه شماره 8 غلبه کرده بود که قرار داده شد چهار مکان بالاتر و است که یکی از شادی های ورزشی — به سازمان دیده بان برتر تیم آورده بودن پایین به زمین است.

 

مرد-برای-man انگلستان به سمت بهتر و آنها در خانه بازی. اما غرب هند تا به حال روح است و آنها تا به حال شده است در انگلستان برای یک ماه به acclimatised دو چیز است که به نظر می رسید به لغو انگلستان مزایای طبیعی است. جو Root بازگشت به کاپیتان انگلستان در تست دوم این هفته, و ایستادگی در کاپیتان بن استوکس می توانید تمرکز بر روی بازی خود را ترک هیچ گونه نگرانی در مورد جزئیات مربوط به شخص دیگری است. او باید رها شوند.

این بود یک آزمون بزرگ بازی بود اما یکی از شگفت انگیز و از بسیاری از پیام های آن را به حال برای ورزش و جهان به طور کلی سه هستند به خصوص قابل توجه است. در نتیجه آن وجود دارد یک نیمه جدی پیشنهاد که مفسر مایکل برگزاری بود به نام Man-of-the-مطابقت. در روز افتتاحیه او و آبنوس, Rainford-برنت — اول زن برای بازی با انگلستان صحبت فصاحت و احساسی در مورد آنچه در آن به معنی به سیاه و سفید. بعد در طول یک باران شکستن — به ندرت باران می شکند شده است به عنوان خوش آمدید — برگزاری به سختی موفق به آن را نگه دارید به عنوان او توضیح داد که چه و چرایی تبعیض نژادی. آن را تکان دهنده ،

و آن را مجموعه ای از تن نه تنها برای بازگشت کریکت بلکه برای lassoing آن را به دنیای واقعی که در آن همه چیز وحشتناک اتفاق می افتد و نیاز به آن می شود ، بازیکنان گرفتن زانو بود از یک قطعه با آن است. کریکت باز کرده است یک درب که از طریق آن دیگر معترضان می تواند وارد کنید.

دومین رویداد مهم بود و نشان میدهد که ورزش ممکن است در حال حرکت و نزدیک به کامل تلویزیون رویداد با نه تماشاگران و نه بزرگ استادیوم مطلق برخوردار است. پیشرفت فن آوری می تواند گاهی اوقات در آینده فعال کردن بیننده بود و تقریبا در حال حاضر در روی زمین و یا ایستاده در کنار یک fielder گرفتن گرفتن و که صدای ناقوس مرگ از پرداخت تماشاگر.

بالا-سپاس و اجتماعی فاصله

ثالثا وجود دارد, شیوه ای از حمل این بیماری همه گیر. بالا پنج پرواز وجود دارد تماس فیزیکی و کمبود های اجتماعی فاصله (سخت ترین برای مشاهده در یک رشته ورزشی) اما ممکن است مهم نیست اگر تیم که ماند جداگانه طبقه از هتل مشابه نمیفهمد حباب نگه داشته و تأثیرات خارجی دور. ما می دانیم به زودی به اندازه کافی اما از همه حساب های انگلستان و ولز کریکت هیئت مدیره آن را به کار گرفته و بازیکنان و مسئولان به دنبال و انجام ندهید. بسیار در خطر است برای هر دو فرد و ورزش است.

یک منتقد و یک بار نوشت که همه پس از جنگ رمان باید تشخیص واقع به طور ضمنی و یا در غیر این صورت که ما زندگی در سایه بمب هسته ای است. نیز, همه, ورزش های رقابتی امروز باید اذعان کرد وجود و خطر COVID-19 بیماری همه گیر. آن است که نه خوشایند و ما را فراموش کرده ام در مورد آن را در زمان. اما برای کسانی که زندگی را از طریق آن است که دشوار است به انجام.

چگونه این سری و یکی پس در برابر پاکستان می رود تاثیر هندوستان تور استرالیا بعد از آن در سال. ‘زیستی امن حباب’ در حال حاضر وارد کریکت را در واژگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de