یک نگاهی از نزدیک در Ely, Minn.

اول او قادر به ارائه منعکس کننده آنچه که مردم واقعا می خواستم به دانستن و دوم او آموخته است که چه اطلاعات و نمایش باید در داخل آمریکای شمالی خرس مرکز.

“هر جا که من رفتم من تقریبا همین سوال گفت:” راجرز بنیانگذار آمریکای شمالی خرس مرکز. “این آموزش نیاز داشتم برای چه خرس مرکز باید باشد.”

A staff member feeds a bear during a tour of the den areas at the North American Bear Center on Sept. 7, 2019. Steve Gardiner / RiverTown Multimedia

یک عضو هیات تغذیه یک خرس در یک تور از دن مناطق در آمریکای شمالی خرس مرکز در سپتامبر. 7, 2019. استیو Gardiner / RiverTown چند رسانه ای

راجرز نمی خواهم به اعتبار همه چیز در خرس مرکز به طوری که او سعی در نگه داشتن نام خود را به پایین با توجه به اسکات Edgett, مدیر ارشد عملیات در مرکز “اما او 50 سال تحقیق است که ما قرار داده تا برای یک صفحه نمایش کمک برای قرار دادن دندان به همه چیز است که در اینجا. اکثریت همه چیز شما را در اینجا نوشتن خود را به عنوان یک محقق است.”

هنگامی که مردم در آمریکای شمالی خرس مرکز آنها می خواهند به زندگی می کنند را ببینید خرس حق دور Edgett اشاره کرد. او گفت: نکته بعدی این است که بسیاری از مردم بپرسید اگر آنها می توانید ببینید خرس های وحشی و جایی که آنها باید به آنها مراجعه کنید.

“رانندگی به Ely شما ممکن است یک در حال اجرا در سراسر جاده” Edgett گفت: “اما شما به ندرت به دیدن یکی از وحشی اگر شما در حال پیاده روی چون آنها در جهت مخالف است. مردم کنجکاو هستند که ما احاطه شده توسط بسیاری از خرس اما ما هرگز نمی توانید آنها را ببینید.”

Excellent displays of wildlife and birds in the Northwoods Ecology Hall help illustrate the diversity of the forest ecosystem. Steve Gardiner / RiverTown Multimedia

صفحه نمایش عالی از حیات وحش و پرندگان در Northwoods, محیط زیست, سالن کمک به نشان دادن تنوع اکوسیستم جنگل. استیو Gardiner / RiverTown چند رسانه ای

خرس مرکز معاملات نیز با دیگر حیوانات هستند که به ندرت دیده می شود در بخش ساختمان به نام Northwoods, محیط زیست, مرکز است. “ما برخی از خزندگان و دوزیستان در طول مخلوق زمان” Edgett گفت. “نه همه می شود در جنگل و ببینید که وجود دارد آبی خال خال سمندرها و قرمز شکم مارها. بسیاری از این زنده در زیر برگ بنابراین شما فقط در مورد آنها نمی دانند.”

در علاوه بر این به مخلوق زمان, خرس مرکز برنامه آنچه به آنها تماس بگیرید “behind-the-scenes-تورهای” را که بازدید کننده به هر یک خرس خصوصی den منطقه است. خرس سفیران صرف بخشی از هر روز در یک منطقه منزوی و بخشی از روز بزرگتر محوطه جایی که آنها به پرسه زدن.

بازدید کنندگان می توانید ببینید محوطه و خرس از یک پنجره بزرگ در طبقه اول و یا از یک عرشه چوبی در طبقه دوم.

“ما می خواهیم مردمی به دیدن خرس به عنوان نزدیک به عنوان آنها احتمالا می تواند” Edgett گفت. “بزرگترین بخش برای من این است که بازدید کنندگان تحصیل می خواهید به درک و در همان زمان لذت بردن از خود را به نقطه ای که آنها به دیگران بگویید برای آمدن به اینجا مراجعه کنید.”

Edgett گفت: خرس مرکز به طور مستمر کار را نمایش می دهد جالب تر به طوری که بازدید کننده یادگیری به عنوان آنجا که ممکن است در مورد خرس و وجود خود را.

او گفت: “ما می خواهم به آنها را به یک تجربه است که به یاد در طول زندگی خود.”

اگر شما به …

نام: آمریکای شمالی خرس مرکز

آدرس: 1926 بزرگراه 169 Ely, Minn.

تلفن: 218-365-7879, 877-365-7879

وب سایت: bear.org

ایمیل: [email protected]

ساعت: مارس در تعطیلات آخر هفته ماه مه-اکتبر روزانه, ساعت متفاوت, سایت دیدن

هزینه: بزرگسالان/نوجوان 13 دلار, سالمندان/نظامی $12, 3-12 8 دلار زیر 3 رایگان

به روز رسانی: جدید COVID-19 دستورالعمل موزه باز خواهد شد به 25 درصد ظرفیت یا حدود 65 نفر است. کارکنان خواهد شد با پوشیدن ماسک و خواهد بود و مطابق با اصول بهداشتی در طول روز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de