پا عمل شیپور خاموشی مس پوشش و ionised AC هوا – زیرچشمی نگاه کردن به خطوط راه آهن ‘Post-Covid’ مربیان

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 14 سال 2020 4:21:57 pm

مربیان طراحی شده در راه آهن مربی کارخانه در کپورتهلا. (منبع: توییتر/PiyushGoyal)

راه آهن وزیر Piyush Goyal جمعه در زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن جزئیات تازه سفارشی “Post-COVID” مربیان طراحی شده توسط راه آهن. Goyal نشان داد که این مربیان “می تواند طبیعی جدید”.

“آینده آماده راه آهن: طراحی شده برای مبارزه با کروناویروس و راه آهن و ایجاد 1st,’ Post-COVID مربی با هندزفری امکانات مس با پوشش دستگیره و دستگیره پلاسما تصفیه هوا, تیتانیوم دی اکسید پوشش. برای COVID-رایگان مسافر سفر!” Goyal گفت: در یک صدای جیر جیر.

مربیان نورد از آهن مربی کارخانه در کپورتهلا باید پا عمل شیر آب و صابون ضسبنسرس, دستشویی, درب, شیر خیط و پیت کردن و چفت.

دادن اطلاعات از دو مربیان یکی از مطبوع و غیر مطبوع هوا و راه آهن گفت: استفاده از دست به حرکت washrooms و دیگر قطعات آورده شده است را به حداقل برساند آنها را تقریبا رایگان به دست.

مس با پوشش چفت. (منبع: توییتر/Piyush Goyal)

راه آهن نیز نصب شده مس با پوشش دستگیره و دستگیره. “مس تنزل ویروس بر روی آن فرود آمد در عرض چند ساعت. مس دارای خواص ضد میکروبی. زمانی که ویروس در زمین مس یون انفجار پاتوژن و از بین می برد DNA و RNA در داخل ویروس” آن گفت: راه آهن گفت.

مربیان نیز باید ارائه پلاسما هوا تجهیزات در AC مجرای آن را جماهير مربیان با استفاده از ionised هوا به آن را COVID-19 رایگان.

مربیان باید پا عمل شیر آب و صابون اسپری. (منبع: توییتر/Piyush Goyal)

ویژه نانوساختار دی اکسید تیتانیوم پوشش نیز اعمال شده در سرویس بهداشتی, دستشویی, صندلی و صندلی اسنک میز شیشه پنجره طبقه.

“این یک دوستدار محیط زیست آب بر اساس پوشش است که جان ویروس ها و باکتری ها و قالب و رشد قارچ و مهمتر از همه افزایش کیفیت هوای داخل ساختمان. آن است که غیر سمی بوده و مورد تایید سازمان غذا آزمایشگاه های ایالات متحده غذا و داروی آمریکا (FDA). آن در نظر گرفته شده است به امن ماده است و بی ضرر برای انسان و” راه آهن گفت.

این پوشش آن است که موثر در 12 ماه اعمال شده است در هر سطح است که می آید در تماس با انسان.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltd

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net