کارور کانتی معاون شاخه های کشته شدن مشکوک در بن بست

ST. پل — بن بست پلیس که بسته مندوتا پل برای چند ساعت دوشنبه 13 ژوئیه به پایان رسید که یک Carver County Sheriff معاون ضرب گلوله کشته و 29 سال بود که برگزاری یک زن در اسلحه مقامات می گویند.

این حادثه آغاز شد و در مدت کوتاهی پس از 12:45 a. m. زمانی که Chaska پلیس اعزام به محل اقامت به منظور بررسی اختلال. وقتی ماموران وارد آنها آموخته 29 ساله مظنون شد مسلح با تفنگ و تهدید به شلیک یک زن در انتشار اخبار گفت.

در برخی از نقطه مشکوک یک زن به یک خودرو و فرار از صحنه با Chaska پلیس و Carver County Sheriff نمایندگان در پیگیری با توجه به انتشار اخبار از کارور شهرستان کلانتر دفتر. تعقیب به پایان رسید که مقامات با استفاده از تایر خوشه برای غیر فعال کردن مظنون خودرو بر روی پل.

مذاکره کنندگان از سه شهر تاکتیکی تیم و سازمان های دیگر اقدام به د-تشدید این وضعیت اما مظنون ادامه داد: برای برگزاری این زن در زور اسلحه تا زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد با توجه به انتشار اخبار.

معاون که اخراج کشنده شات است که در مرخصی اداری و مینه سوتا اداره جنایی دلهره در حال بررسی این حادثه است.

هویت مظنون هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده توسط اجرای قانون است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>