MLAs تجمع پشت Ashok Gehlot, CLP می گوید له ضد حزب فعالیت

نوشته شده توسط حمزه خان | جیپور | منتشر شده در تاریخ: جولای 13, 2020 9:35:40 pm

جیپور: راجستان وزیر Ashok Gehlot (C) با ارشد کنگره رهبران Randeep Surjewala, Avinash Pandey, Ajay Maken و K. C. N چشمک می زند نشانه پیروزی در دیدار با حزب MLAs در محل اقامت خود در جیپور دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. (PTI)

در حال حرکت به مردن از شورش به رهبری رقیب و معاون وزیر Sachin خلبان راجستان وزیر Ashok Gehlot صحنه نشان از قدرت دوشنبه کردم و حزب به تصویب یک قطعنامه که جدا از هدف قرار دادن بی جی پی تلاش برای بی ثبات کردن دولت خود به نام “سخت انضباطی عمل” در برابر اعضای کنگره درگیر در “ضد دولت و یا ضد حزب فعالیت”.

این راجستان کنگره قانونگذاری حزب ملاقات در اقامتگاه رسمی وزیر ارشد که در آن کنگره مرکزی رهبران Avinash Pande, Randeep سینگ Surjewala و آجی Maken در میان کسانی که در حال حاضر.

به عنوان خلبان و وفاداران قلم CLP جلسه Gehlot اردوگاه مدعی حمایت از 106 MLAs — پنج بیش از اکثریت علامت 101 — و گفت: هیچ تهدیدی برای دولت است. پس از جلسه MLAs گرفته شد به هتل فیرمونت که در جستجو بود در روز قبل از آن توسط یک آژانس مرکزی.

راجستان دولت در بحران زندگی می کنند: یکی دیگر از CLP دیدار در ساعت 10 صبح فردا Cong درخواست خلبان شورشی MLAs برای پیوستن به

به عنوان Gehlot رژه MLAs پیش از CLP جلسه منابع گفت: برخی از کسانی که حمایت سانتی متر ممکن است پرش کشتی بعد اگر خلبان موفق در جلب حمایت بیشتر.

این راجستان کنگره قانونگذاری حزب ملاقات در اقامتگاه رسمی وزیر ارشد که در آن کنگره مرکزی رهبران Avinash Pande, Randeep سینگ Surjewala و آجی Maken در میان کسانی که در حال حاضر. (اکسپرس عکس)

CLP نشست قطعنامه کوبیدن بی جی پی برای توطئه “prajatantra ka cheerharan” (سلب دموکراسی) بود که “توهین به قیمومیت از 8 کرور شهروندان راجستان و هرگز پذیرفته شود” توسط مردم است.

ابراز “تکمیل ایمان و اعتماد به نفس در رهبری کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی رهبر ما راهول گاندی” به CLP را محکوم کرد تلاش برای تضعیف دولت و به دنبال “سخت انضباطی اقدام” علیه هیچ حزب رسمی و یا CLP عضو برای غرقه شدن در “ضد دولت و یا هر حزب و فعالیت های به طور مستقیم یا غیر مستقیم”.

ExplainSpeaking: بازگشت از فعالیت سیاسی حتی به عنوان Covid تغییر مرکز ثقل و لاک می بیند برخی از متارکه

AICC سخنگوی Surjewala زده آشتی جویانه تن زمانی که او به خبرنگاران گفت: “اگر وجود دارد هر گونه تفاوت و سپس تمام درها از حزب کنگره و فرمان بالا باز هستند برای Sachin خلبان و تمام MLA همکاران آنها همیشه بودند و همیشه خواهد بود. بیایید بنشینید و بحث کنید. در صورت وجود هر گونه مشکل ما پیدا کردن یک راه حل تحت رهبری سونیا گاندی و راهول گاندی است.”

کنگره MLAs گرفته شده به هتل فیرمونت در جیپور. (اکسپرس عکس)

او گفت: در 48 ساعت گذشته کنگره رهبری تا به حال چندین بحث و گفتگو با خلبان است اما به جزئیات گفت: چنین بحث ها برگزار می شود در داخل حزب فروم و نه در خارج.

او گفت: MLAs “که کنگره دولت انتخاب شده است برای خدمت به مردم راجستان. فردی مسابقات می توان توجیه کرد اما راجستان بزرگتر از آن است. من موافق است که گاهی ممکن است اختلاف های عقیدتی که در یک دموکرات تنظیم. اما آن را مناسب برای تضعیف دولت منتخب خود و به BJP فرصت را به افراط در اسب تجاری با توجه به ایدئولوژیک تفاوت ؟ آن است که قابل توجیه نیست,” او گفت:, و اضافه کرد که این حزب را رهبری مرکزی است “نگه داشتن ذهن باز.”

برخی از کنگره MLAs ادعا کرد که BJP شد و هنوز هم در تلاش برای فریب آنها را دور; MLA راجندرا Gudha ادعا کرد که او ارائه پول در شب یکشنبه. “به آنها داده شده است کلید به بانک مرکزی هند – نگاهی به هر مبلغی (می خواهید) اما بیا” او گفت:.

وزیر حمل و نقل Pratap Singh Khachariyawas که در نظر گرفته شده است نزدیک به خلبان اما با حضور CLP جلسه گفت: “آن Sachin خلبان و یا هر MLA نمی تواند تحت تاثیر قرار (رهبر جمهوری اسلامی) مودی و (خانه وزیر) Amit Shah. پول همه چیز نیست, عزت نفس و شجاعت (مهم تر)”.

او گفت: دیگر اردوگاه نداشت اعداد “از این رو این حملات در حال انجام”.

در میان کسانی که با خلبان در حال دو وزیر: مواد غذایی و عمران لوازم وزیر رامش مینا و وزیر گردشگری Vishvendra سینگ.

سینگ ادعا کرد اگر چه او در دهلی نو تمایل به یک بیمار عضو خانواده است. “هر چه من تصمیم از آن خواهد شد به نفع افرادی که منتخب من,” او گفت:. او بعد از توییتی عکس های قدیمی از خلبان.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© هند اکسپرس (P) Ltd

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de