گلف: Alex Kolquist غالب در کلوکت دعوتی

الکس Kolquist جان سالم به در گاهی لرزان نهایی 27 سوراخ یکشنبه به پیروزی 89 کلوکت دعوتی توسط دو سکته مغزی بیش از تراویس Blais.

در هرمانتاوون بومی شات 4-بر-پار 75 در دور دوم و پس از آن 38 نهایی نه از روز یکشنبه 27 سوراخ به پایان با یک 184 مجموع دو بهتر از Blais.

Blais تا به حال 75 و 37 را در یک شات پس از چهار دور اول که Kolquist رهبری پس از تیراندازی یک مسابقات-بهترین 71.

دن مولین سوم شد و پس از ارسال 187 مجموع.

سابق NHL standout جیمی Langenbrunner یک کلوکت بومی گره خورده بود با Kolquist برای 36-سوراخ منجر شود اما ballooned به بیش از 43 نهایی نه سوراخ را به پایان برساند در یک سه راه برای چهارم با برایان Mooers و جف توپ در 189.

علامت Rezac در جایگاه دوم پس از تیراندازی 72 سه شنبه افزایش یافت و به یک 81 و 40 در روز دوم.

Shane Johnson اسیر سالمندان قهرمانی تیراندازی یک 1-تحت 70 — بهترین نمره را در میان همه رقبا در مسابقات — برای یک 148 کل و سه شات پیروزی بر Don McKay.

Travis Blais watches a putt Sunday at the Cloquet Invitational at Cloquet Country Club. Blais finished as runner-up. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

تراویس Blais ساعت یک توپ یکشنبه در کلوکت دعوتی در کلوکت باشگاه کشور. Blais به پایان رسید و به عنوان نفر دوم. (استیو کوچرا / [email protected])

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>