خانواده به دنبال کمک های پزشکی فوری برای Varavara رائو Awhad می گوید ماده تحت مرکز

توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | به روز شده: ژوئیه 13 سال 2020 12:01:50 am

varavara rao, elgar parishad case, elgar parishad nia, varavara rao bail plea, sudha bhardwaj در ضمن پنج دادخواهان باید با نزدیک شدن به دیوان عالی کشور به دنبال آن رائو توان منتقل شده به بیمارستان که در آن او می تواند دریافت درمان مناسب است.

اعضای خانواده از نویسنده-شاعر Varavara رائو روز یکشنبه در اعتراض به این مرکز و دولت های ایالتی ماهاراشترا و Telangana برای کمک های پزشکی فوری به او. 80 سال رائو تسلیم در Taloja زندان مرکزی در ارتباط با Elgaar Parishad مورد.

روز شنبه, همسرش Hemalatha تا به حال موفق به دریافت یک تماس از رائو که در طی آن او نامنسجم با شرکت خود زندانی اطلاع آنها که او شده است بستری در بیمارستان زندان و قادر به انجام هر یک از کارهای روزانه خود را بدون توجه به دیگران است.

بعد در شب NCP رهبر و ماهاراشترا وزیر Jitendra Awhad گفت: “ما بسیار نگران Varvara رائو وضعیت سلامت . او possesion است که در زیر صفحه اصلی وزارت دولت مرکزی و نه تحت ماهاراشترا دولت. ما درخواست تجدید نظر به دولت مرکزی به فوریت تغییر او را به یک بیمارستان است.”

“ما در حال درخواست دولت بلافاصله به تغییر او را به یک بیمارستان که در آن او می تواند با توجه به توجه پزشکی است. ما با دریافت چهار تماس از او و پس از او منتقل به زندان از JJ بیمارستان در تاریخ 1 ژوئن. در گذشته دو تماس در روز شنبه و ژوئن 2, ما یک حس است که وضعیت او وخیم تر شده است به عنوان او قادر به رشته در یک جمله با هم. او یک معلم حرفه ای و شناخته شده است به یک سخنران و اما قادر به پیدا کردن کلمات به صحبت می کنند در تماس تلفنی” دختر خود را Pavana گفت: در طول مجازی کنفرانس مطبوعاتی, ترجمه مادرش را از آدرس داده شده در تلوگو.

رائو بود با عجله به JJ بیمارستان در ماه مه پس از او ناخودآگاه در زندان مرخص شد اما در عرض سه روز. اعضای خانواده گفت که او مرخص شد و حتی قبل از او به طور کامل بهبود خود را به عنوان وثیقه شنوایی بود که میله میله به شنیده می شود در دادگاه ویژه. وثیقه درخواست رد شد. درخواست تجدید نظر در برابر دادگاه جهت به دنبال موقت به قید وثیقه در زمینه پزشکی است که در انتظار دادگاه عالی بمبئی.

Pavana گفت: پدر او بوده است در خط مقدم Telangana جداگانه استقلال جنبش از سال 1969 و تلاش کرده بود برای دولت سازند اما نامه های متعدد به مقامات دولتی از جمله وزیر به دنبال مداخله برای رائو سلامت عملکرد نیست پاسخ. “در ماهاراشترا بیش از حد ماها Vikas Aghadi دولت تا به حال بلافاصله پس از تشکیل آن صحبت در مورد این پرونده مطرح شک و تردید از سمت خود. ما انتظار داریم آنها را به اطمینان حاصل شود فوری کمک به او را از زندان به اداره می آید تحت دولت” Pavana گفت: همچنین درخواست ملی تحقیقات آژانس, آژانس مرکزی که بیش از پروب از پونا پلیس به اطمینان حاصل شود که رائو سلامت نمی وخامت بیشتر.

“او یکی از روشنفکران کشور است. اگر این نوع از یک فرد در حال رفتن برای مردن در زندان به دلیل سهل انگاری دولت این است که بسیار احساساتی است,” او گفت:.

در ضمن پنج دادخواهان باید با نزدیک شدن به دیوان عالی کشور به دنبال آن رائو توان منتقل شده به بیمارستان که در آن او می تواند دریافت درمان مناسب است. فرهنگستان Romila Engineering و دیگران گفته اند که رائو حال همکاری با این تحقیقات به شمار پرواز خطر اگر به قید وثیقه به طوری که خانواده خود را می تواند مراقبت از او در طول بیماری خود را.

روز یکشنبه یک دادگاه ویژه را رد کرد و با قرار وثیقه تقاضای فعال Gautam Navlakha شرکت متهم در پرونده است. او به دنبال وثیقه در دلایل فنی که نیا به حال ثبت یک chargesheet در زمان مقرر. دادگاه تمدید زمان به نیا به فایل chargesheet در برابر او و فرهنگستان آناند Teltumbde که دستگیر شده بودند در تاریخ 14 آوریل این سال است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de