تری فلن در جک چارلتون را میراث ماندگار

این یک رویا به حقیقت می پیوندند برای تری فلن که او را قبل از ازدواج ایرلند بین المللی تماس بگیرید تا از قهرمان دوران کودکی, جک چارلتون در سال 1991.

چارلتون که بخشی از پیروز 1966 جام جهانی انگلستان, تیم, در گذشت, در روز شنبه.

جنوب United FC مدیر فنی فلن صحبت هندو در چارلتون را میراث ماندگار.

گزیده ای:

Leeds United افسانه

من در آغاز زندگی حرفه ای من با لیدز. جک — سپس توسط یک افسانه در لیدز (با بیش از 600 ظاهر برای باشگاه) — خواهد آمد به تماشای این جوان خوشتیپ مثل خودم قطار و بازی ذخیره تیم مسابقات است. او خواهد آمد به اتاق پانسمان ما و به ما بگویید داستان از روز بازی خود را. به عنوان یک جوانی بود که فوق العاده است.

ایرلند تماس بگیرید تا

من هرگز فراموش نخواهم دریافت اولین تماس بین المللی از جک. او می خواست ایرلند تیم به احساس می کنم مثل یک خانواده است. وجود دارد فوق العاده بازیکنانی مثل روی کین, Denis Irwin, Andy Townsend و جیسون McAteer در تیم ملی اما جک چپ هیچ جایی برای غرور در اتاق پانسمان. جک های جام جهانی برنده ندارد نفس خود را.

تنها با بلند کردن یک انگشت جک می تواند پیام خود را در سراسر. جک همیشه می گویند — آیا شغل خود را و شما خواهد شد عامیانه قهرمانان در ایرلند’. حق با او بود. امروز, من می توانم راه رفتن در هر نقطه در ایرلند و مردم را نشان می دهد من دوست دارم. و این لطف بزرگ جک چارلتون. اگر او می خواست جک می توانست نخست وزیر ایرلند برای یک میلیون نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme