رئال مادرید ضربه Alavés 2-0 برای 8th مستقیم پیروزی در عنوان مارس

کریم بنزما کمک کرد تا رئال مادرید با حرکت یک گام نزدیک تر به اندیشه لیونل مسی بارسلونا روز جمعه.

بنزما یک گل به ثمر رساند و راه اندازی دیگر به سرب مادرید به ضرب و شتم Alavşs 2-0 و بازگرداندن برتری چهار نقطه بیش بارسلونا در لیگ اسپانیا فقط با سه دور باقی مانده است.

بنزما به ثمر رساند و یک ضربه پنالتی در دقیقه 11th و کمک مارکو Asensio در 50th برای اطمینان یک هشتم مستقیم پس از پیروزی لالیگا از سر بازی پس از توقف به مدت سه ماه با توجه به همه گیر. بنزما دارای چهار گل در طول رگه برنده و ارائه فوق العاده کمک برای کاسمیرو به نمره در یک 1-0 برنده اسپانیول در سه دوره پیش.

مادرید به پایان فصل مسابقات در برابر گرانادا ویارئال و Leganşs.

بارسلونا به بازی برابر وایادولید, اوساسونا و Alavşs قبل از مسابقه نتیجه گیری در جولای 19. مادرید دارای tiebreaker در سر-به-سر اهداف اگر آنها در پایان سطح در نقاط.

هنوز مادرید مربی زیدان خودداری می گویند لیگ شد مادرید را از دست بدهد. “هر چیزی می تواند اتفاق می افتد تا از این است که بیش از” زیدان گفت. “این یک نتیجه خوب و چگونه ما باید برای رفتن است.”

دفاع جدید

زیدان تا به حال برای آزمایش در دفاع با سرجیو راموس و دنی کروجل خدمت تعلیق و مارسلو و Nacho Fernŕndez مجروح شدند.

در حالی که سمت چپ برگزار شد, توسط, تجربه کرده, Raphael Varane و گاهی اوقات استارت Ferland, Mendy سمت راست رفت به ķder Militŗo فقط در خود نهم لیگ شروع مبارزات انتخاباتی و لوکاس Vŕzquez یک رو به جلو است.

جدید-نگاه دفاع نگه داشته پنجمین کلین شیت متوالی برای مادرید.

Vŕzquez را به بی تجربگی در دفاع نشان داد سه دقیقه از بازی زمانی که ادگار Mşndez dribbled گذشته او و فرستاده عبور به پست دوم که در آن Joselu Sanmartţn سر توپ کردن نوار. کاسمیرو پس از آن تا به حال برای جلوگیری از پیگیری هدر ارتجاعی توسط Lucas Pşrez.

“ما سزاوار به ثمر رساند که گل زود هنگام” جدید Alavşs مربی ژوئن Muũiz گفت. “شما نمی توانید از دست این نوع از فرصت ها و هنوز هم بسیاری از احتمال بیرون کشیدن مسابقه. (در برابر مادرید) شما را به استفاده از اندک فرصت های شما را دریافت کنید.”

Mendy که ممکن است بازی بیشتر پس از مارسلو بود کنار مبتلا به آسیب عضله زودتر جمعه نشانهای مادرید گل اول. او شکست را به این منطقه شد و افتاد با Ximo ناوارو از یک دست و پا چلفتی مقابله با تلاش. با راموس مادرید را به طور منظم مجازات یادداشت برداری در دسترس نیست بنزما تبدیل می شود. او 18 هدف لیگ از فصل دوم تنها به مسی 22.

Alavşs سعی در تجمع از طریق الیور برک. اسکاتلند به جلو کشید نجات از مادرید تیبو کورتوا دروازه بان در 27. دقیقه بعد او dribbled گذشته Vŕzquez و Militŗo تنها برای دیدن Sanmartţn scuff خطرناک خود را پاس به عقب به مرکز این منطقه است.

رئال مادرید در زمان کنترل کامل فقط حاصل کار دو تیم پس از زمانی که بنزما را شکست Alavşs’ تله آفساید برای رسیدن به Rodrygo را از طریق توپ. بنزما به خود جلب کرد Alavşs دروازه بان روبرتو Jimşnez به او و گذاشته برای Asensio به شیر به باز کردن net. نقد و بررسی فیلم تا به حال به لغو تصمیم گیری اولیه که بنزما آفساید بود.

Alavşs بود که بازی اول آن مسابقه تحت Muũiz که جایگزین Asier Garitano پس از این تیم از دست داد و پنج در یک ردیف. جدید شکست چپ باسک باشگاه سه امتیاز بالاتر از منطقه سقوط.

این مسابقه بدون طرفداران در مادرید کوچکتر آلفردو دی Stşfano ورزشگاه در حالی که سانتیاگو Bernabşu ورزشگاه تحت بازسازی.

گرانادا برنده

دمینگس دوارت گل پیروزی پس از راه اندازی گرانادا را باز کن در پیروزی 3-2 در جامعه زنده نگه داشتن سمت خود شانس راهیابی به لیگ اروپا.

گرانادا بود و سطح امتیاز با والنسیا و یک نقطه در پشت جامعه. این سه نفر در حال مشاجره با ختافه و ویارئال برای یک نقطه در لیگ اروپا.

گرانادا میزبان رئال مادرید در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de