وزارت ادامه خواهد داد برای کمک به نیازمندان سابق ورزشکاران: Kiren Rijiju

وزیر ورزش Kiren Rijiju در روز شنبه گفت: آنها ادامه خواهد داد به ارائه کمک مالی به نیازمندان سابق ورزشکاران پس سزاوار آنها “احترام و کرامت” برای فداکاری که با آنها در خدمت کشور است.

وزارت ارائه شده است کمک های مالی به ورزشکار سابق از جمله 1998 بانکوک در بازی های آسیایی مدال طلای بوکسور Dingko سینگ در زمان بحران.

همه کشورها باید ورزش سیاست: Kiren Rijiju

“من احساس بسیار گفت: زمانی که ورزشکار سابق ندارد و پول خود را برای درمان های پزشکی و یا زندگی خود را از وضعیت بسیار بد است. بنابراین تا آنجا که ممکن است ما سعی می کنیم به ارائه کمک مالی به تمام گذشته و حال, ورزشکاران,” او گفت: در یک مجازی خداحافظی از سابق دو و میدانی رئیس مربی بهادر سینگ.

“هستند بسیاری از ورزشکاران که مدال پیروزی و رسیدن به موفقیت و ارزش تجاری بالا است. و نیز وجود دارد بسیاری از ورزشکاران که اختصاص داده شده جان خود را برای کشور است اما برای برخی از این دلیل نمی تواند به موفقیت دست یابد. آنها فراموش شده جامعه است. ما ادامه خواهد داد به ارائه کمک های مالی به تمام کسانی که در ورزش افرادی که به نمایندگی از این کشور در رویدادهای بین المللی اما در حال حاضر با مشکلات مالی در زندگی است.”

Rijiju انتظار بالا-10 پایان در بازی های المپیک 2028

او گفت: وزارت او می دهد بیشترین اهمیت را به ورزشکاران.

“ورزشکاران باید با توجه به احترام و عزت در هر سطح از جامعه است. اگر ما در حال انجام است که ما در حال دادن به یک پیام اشتباه است. من احساس می کنم بسیار غم انگیز زمانی که ورزشکاران داده می شود و نه احترام و کرامت است.”

بهادر سینگ ترک دو و میدانی به عنوان مربی ارشد در تاریخ 30 ژوئن مطابق با دستورالعمل وزارت است که اجازه نمی دهد افراد بالای 70 سال سن در کادر مربیگری ملی در اردوگاه.

آقای Rijiju توصیف سینگ به عنوان یک “شکل نمادین” در هند ورزشی و گفت: بازنشستگی خود را علامت گذاری به عنوان “پایان یک عصر”.

“دو دهه به عنوان برترین ورزشکار برنده مدال طلا در بازی های آسیایی و دیگر رویدادهای بین المللی (در پرتاب وزنه) و پس از آن نزدیک به سه دهه به عنوان یک مربی چیزی است که دشوار است برای مطابقت با. شما ادامه خواهد داد برای الهام بخشیدن به هند ورزشی برادری در آینده نیز” وزیر گفت.

ورزش را بخشی از برنامه آموزشی: Rijiju

“ورزشکاران سعی خواهد کرد به تقلید از شما و ما نیاز به پیدا کردن بسیاری از بهادر Singhs در سال به آمده است.”

هندی المپیک رئيس جمهور انجمن Narinder Batra توصیف سینگ به عنوان یک شخصیت برجسته در ورزش است.

“بهادر او کمک کرده است تا توسعه فرهنگ در AFI و من امیدوارم که ورزشکاران را تقلید او” Batra گفت.

جنوب آسیا رئیس فدراسیون دو و میدانی Lalit Bhanot گفت: AFI ادامه خواهد داد به استفاده از سینگ خدمات در ظرفیت های مختلف.

“این فقط یک رسمی بازنشستگی اما بهادر ji ادامه خواهد با درگیر AFI. او ادامه خواهد داد تا همراه با AFI و راهنمای ما در نظارت ملی اردوگاه” Bhanot گفت.

ورزشی اقتدار هند مدیر کل Sandip Pradhan IOA دبیر راجیو مهتا سابق IOA دبیر Randhir سینگ ورزشکار سابق P. T. Usha آنجو بابی جورج و Sriram سینگ و در حال حاضر ورزشکاران Hima دس و M. R. Poovamma نیز آرزو سینگ خوبی در آینده خود تلاش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de