گانگستر Vikas Dubey به ضرب گلوله کشته, پلیس ادعا می کنند او سعی به فرار

توسط: اکسپرس میز وب | Bhopal, Lucknow, New Delhi | به روز شده: ژوئیه 10 سال 2020 8:49:44 am

vikas dubey, vikas dubey dead, vikas dubey killed, vikas dubey news, vikas dubey gangster, vikas dubey arrested, indian express Vikas Dubey اصلی ترین متهم در قتل هشت پلیس در کنپور برخورد اخیرا بودن دستگیر و توسط پرسنل پلیس پس از نزدیک به یک هفته تعقیب جنایتکاران در اوجائین پنجشنبه 9 ژوئیه سال 2020 است. (PTI عکس)

اوتار پرادش, گانگستر, Vikas Dubey گفته بود به ضرب گلوله صبح روز جمعه به عنوان او بودن را به کنپور از Madhya Pradesh را در اوجائین. در حالی که حمل و نقل یکی از ماشین های پلیس در کاروان لغو شد. پلیس گفته اخراج در Dubey او پس از تلاش برای ربودن یک سلاح و فرار از صحنه.

این حادثه در محل جانسی و کانپور هند اکسپرس تایید کرد.

vikas dubey, vikas dubey dead, vikas dubey killed, vikas dubey news, vikas dubey gangster, vikas dubey arrested, indian express لغو ماشین پلیس (ANI عکس)

Dubey دستگیر شد در اوجائین روز پنج شنبه از Mahakaleshwar معبد. او تا به حال شده است در اجرا از تاریخ 3 زمانی که پلیس در تلاش برای حمله به روستای خود را Bikru نزدیکی Kanpur. پس از آن پلیس را کشته و پنج تن از مشاوران نزدیک خود رااز جمله محافظ شخصی.

دستگیری اعلام شد, Madhya Pradesh صفحه اصلی وزیر Narottam Mishra. Mishra گفت Dubey آمده بود به اوجائین توسط جاده از کوتا در راجستان. “مسائل مربوط به هوش باید بود. آن را غیر مادی که آیا او بازداشت و از داخل و یا خارج (Mahakaleshwar) معبد. این امر کفایت می گویند که او دستگیر شد و در اوجائین,” Mishra گفت.

اوجائین سرپرست پلیس Manoj Kumar Singh در اواخر شب در کنفرانس مطبوعاتی گفت: عمل پلیس بوده است “روشن و شفاف”. او گفت: Dubey شده بود به رسمیت شناخته شده توسط انسان از او خریداری گل در معبد. فروشنده راجش کومار, تصاویر دیده بود از گانگستر در تلویزیون.

Dubey این SP گفت: تا به حال خریداری یک تومان 250 بلیط VIP دارشان در معبد. به عنوان او را ترک او وارد بحث با ماموران امنیتی پس از آنها خواست او را به نام او. او سپس overpowerd توسط نگهبانان گرفته و به ایستگاه پلیس که در آن افسران مسلم او هویت.

بعد تا پلیس ویژه نیروی کار (STF) رسیده اوجائین و داده شد بازداشت Dubey.

در طول حمله به مداخله شب از ماه جولای و 2 و 3 و هشت پرسنل پلیس از جمله یک زن معاون سرپرست پلیس و سه زیر بازرسان کشته شدند پس از آمدن زیر آتش سنگین.

بخوانید | Vikas Dubey زندگی از جرم و جنایت پوشا 30 سال: 62 موارد از جمله 5 از قتل

Dubey بدنام, جنایی, تا به حال حدود 60 نفر علیه او از جمله قتل و تلاش برای قتل است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de