ده ها تن از اخراج ممکن است تحت مینیاپولیس شهردار اصلاح بودجه طرح

مینیاپولیس-ده ها تن از شهر مینیاپولیس کارکنان می تواند از دست دادن شغل خود را تحت یک طرح شهردار یعقوب فری ارائه شده در دوشنبه, جولای 9, به امید بسته شدن حدود 98 میلیون درآمد شکاف.

فری می گوید: همه گیر و همچنین ناآرامی های پس از کشتن جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس اصلی دلایل کمبود.

فری پیشنهاد به استفاده از نزدیک به 58 میلیون دلار در ذخایر نقدی به بخشی از شکاف. و او گفت: در حالی که شهر را نجات داده از شهر کارکنان گرفتن داوطلبانه و بدون مزد برگ به عنوان بسیاری از 40 اخراج ممکن است لازم باشد.

“این است که هنوز ما امیدواریم که که از طریق ادامه مذاکرات با اتحادیه ما قادر خواهد بود برای جلوگیری از بسیاری از این اخراج گفت:” فری. “این تصمیم گیری مرکزی به ما دادن بهترین شات در بودن در جای پای پایدار در حال حرکت رو به جلو است.”

رئیس شورای شهر لیزا بندر گفت: شهردار طرح کمک خواهد کرد تا این شهر را از طریق این مشکل زمان است.

“من فکر می کنم این بودجه به ما اجازه خواهد برای ادامه به ارائه خدمات بزرگ است که مینیاپولیس ساکنان انتظار گفت:” بندر “و برای حمایت از کارکنان ما از طریق این اقتصادی و بحران بهداشتی.”

شورا بودجه کمیته را برگزاری دو جلسه عمومی و نشانه گذاری جلسه هفته آینده. کامل شورا رای یک اصلاح بودجه تا پایان ماه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>