سانتی متر تاسف آسیب به معبد و مسجد در محل دبیرخانه در طول تخریب وعده به ایجاد امکانات جدید

توسط: PTI | حیدرآباد | منتشرشده: ژوئیه 10 سال 2020 10:09:13 pm

Telangana assembly elections, TRS, TRS meeting, K Chandrasekhar Rao, India news, Indian Express news Telangana وزیر K چاندراسکار رائو.

Telangana وزیر K چاندراسکار رائو در روز جمعه ابراز تاسف بیش از این آسیب به اماکن عبادت در دبیرخانه محل در تخریب آثار و گفت: آنهایی که جدید ساخته خواهد شد و در یک منطقه بزرگ تر بیانیه ای با استقبال AIMIM جمهور Asaduddin Owaisi.

بی جی پی در ضمن هشدار داد KCR دولت از “عواقب جدی و واکنش از مسلمانان در سراسر Telangana برای تخریب یک معبد هندو در دولت دبیرخانه پیچیده” و خواستار ساخت یک جدید.

با توجه به انتشار رسمی رائو گفت که او آمد به می دانم که یک معبد و مسجد دچار آسیب های باقی مانده پس از سقوط در آنها هنگامی که چند طبقه ساختمان های مجاور آنها آورده بودن پایین.

“من متاسفم در مورد این حادثه.لازم نیست که اتفاق افتاده است.

قصد دولت این است که برای ساخت یک مجموعه جدید با تخریب ساختمان های قدیمی و بدون ایجاد هر گونه آسیب به معبد یا مسجد” آزادی به نقل از او عنوان کرد و گفت.

رئیس جمهوری گفت: یک معبد جدید و مسجد ساخته خواهد شد بیش از یک منطقه بزرگ تر حتی اگر آن را به معنای خرج کردن کرور روپیه.

او گفت که به زودی با برگزاری یک جلسه با مدیریت از معبد و مسجد و نظرات خود را.

او وعده داده است که مکان عبادت نیز ساخته شده است همراه با جدید دبیرخانه پیچیده است.

“Telangana دولت یک دولت سکولار است. ما ادامه خواهد داد سکولار روح ، این حادثه اتفاق افتاده است به طور غیر منتظره.

همه باید درک کنند که این کار به درستی و بدون تعصب” رائو گفت.

AIMIM جمهور Asaduddin Owaisi استقبال رائو ،

“جزئیات بیانیه ای صادر خواهد شد توسط ایالات مسلمان فروم بسیار به زودی.من خوش آمدید, بیانیه های صادر شده توسط @TelanganaCMO ابراز دولت پشیمانی در تخریب مساجد و معابد در تخریب دبیرخانه ساختمان” او هنوز توییتی.

ایالات مسلمان فروم شامل انواع سازمان های مسلمان و AIMIM نیز بخشی از آن است.

دولت خانه وزیر محمد محمود علی (ع) و Telangana غیر Gazetted افسران انجمن (TNGO) نیز استقبال Raos تصمیم به ساخت یک مسجد جدید و معبد.

وی از سوی مامورین که TRS دولت متعهد شده است یک “توهین و حیله گر عمل تخریب هندوها مذهبی محل عبادت یک جانبه” BJP رئیس سخنگو در Telangana کریشنا Saagar رائو خواستار آن شدند که وزیر دیدار “تخریب سایت شخصی و عذر خواهی برای این عمل دولت.”

بی جی پی نیز خواستار آن شدند که یک معبد جدید ساخته شود در همان محل توسط دولت با اثر فوری.

ارشد کنگره رهبر محمد علی Shabbir بود دیروز ادعا کرد که مکان عبادت در دبیرخانه پیچیده تخریب شد همراه با ساختمان های قدیمی که در حال نشانید.

دولت شروع به تخریب ساختمان دبیرخانه پیچیده در جولای 7 برای هموار کردن راه برای ساخت و ساز جدید دبیرخانه.

حرکت آمد روز پس از Telangana بالا دادگاه را رد کرد و یک دسته از PILs به چالش کشیدن دولت تصمیم به ساخت یک جدید دبیرخانه پیچیده اینجا.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de