گسترده ‘نا امید و عصبانی سوخته’ بیش از انگلستان تست تبر

انگلستان paceman استوارت گسترده گفت که او احساس نا امید و عصبانی در داشتن “پیراهن من” گرفته شده و پس از او کاهش یافته و برای اولین تست در برابر غرب هند در ساوتهمپتون.

گسترده ای در انگلستان 13-تیم ملی سری, درب بازکن, عمده بین المللی کریکت پس از coronavirus مستند.

این paceman است دوم تنها به مدت طولانی جدید-توپ همکار جیمز اندرسون در انگلستان تمام وقت لیست پیشرو تست چوگان-takers.

او موفق ترین کاسه در طول یک 3-1 برنده سری در آفریقای جنوبی در اوایل سال جاری با 14 درها در کمتر از 20 هر کدام.

اما برای اولین بازی مداوم سه سری تست انگلستان تصمیم گرفتند برای بیان سرعت Jofra آرچر و علامت چوب و همچنین اندرسون و ایستادگی در کاپیتان بن استوکس در چهار درز حمله.

گسترده ساخته شده هیچ تلاشی برای پنهان کردن خود را صدمه دیده در طول یک فرانک مصاحبه با Sky Sports قبل از روز جمعه سوم با غرب هند از سرگیری در 57-1 در پاسخ به انگلستان 204 همه.

“من در مورد 6 بعد از ظهر و شب قبل از بازی گفت:” وسیع است. “Stokesy به من گفت ما فقط رفتن با سرعت فوق العاده در این شرایط است.

34-در سال های گسترده ای گفت: به او گفته بود به انگلستان ملی انتخاب Ed Smith درباره چشم انداز اضافه کردن به چوب خط حساب خود را از 485 درها از 138 آزمون.

و با انگلستان را به شش آزمون در هفت هفته با سه سری بازی مقابل پاکستان به دنبال Windies کمپین آن است که به احتمال زیاد گسترده ای درگیر خواهد شد.

“من می خواستم توضیح در مورد آینده من رفتن به جلو و به من داده شد خیلی بازخورد مثبت” او گفت:.

“من به خصوص عاطفی فرد اما من در بر داشت چند روز بسیار دشوار است. می گویند من نا امید شده بود کتمان حقیقت خواهد بود…. من نا امید و عصبانی سوخته.

پیراهن من

“این دشوار است به درک. من احتمالا دگرگون بهترین من تا کنون دگرگون چند سال گذشته — من احساس آن پیراهن من.”

گسترده اما گفت که او باید برخی از همدردی برای انتخاب’ معضل است.

“ما همچنین در یک نسبتا موقعیت منحصر به فرد این تابستان” او گفت:. “بسیار به ندرت انجام شما می توانید تمام خود را پرتاب مناسب مانند ما در این دقیقه است.

“بخشی از قدرت و دوام به عنوان یک کریکت است که من بوده ام مناسب در بسیاری از موارد و در دسترس بوده است انتخاب شده است.

“من احساس می کنم سزاوار یک نقطه در این تیم به عنوان هر کس دیگری.”

اما Nottinghamshire, paceman به دنبال به جلو به تست دوم افزود: “در حال حاضر من انجام می شود تا آنجا که من می تواند در هفته آینده, بنابراین مطمئن شوید که در دسترس من برای اولدترافورد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>