نیوزیلند میزبانی لیگ حدس و گمان است, باید به افتخار FTP: NZC سخنگوی

نیوزیلند کریکت (NZC) با رد گزارش که آن را ارائه کرده است تا میزبان در حال حاضر به تعویق افتاد, هندی, لیگ برتر, این سال, تشریح آنها به عنوان “نادرست” در حالی که تایید و تعهد خود را نسبت به آینده تورهای برنامه های (FTP).

NZC سخنگوی ریچارد Boock گفت: هیات کریکت است و نه ابراز علاقه خود را به میزبان لیگ, که برگزار خواهد شد در ماه مارس این سال بود اما به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

“این شایعه نادرست است. نیوزیلند نمی خواهد در یک موقعیت برای میزبانی لیگ — حتی اگر از ما خواسته شد که ما نبوده است. تاریخ و NZC تعهد به ارج نهادن به آن در آینده تورهای برنامه به معنی زمان را نمی دهد این اتفاق می افتد,” آقای Boock گفت PTI.

آقای Boock بیانیه پس از یک BCCI رسمی اعلام کرد که نیوزیلند نیز پیوست همراه با امارات متحده عربی و سریلانکا مسابقه را به میزبان این سال IPL اگر آن منتقل شده است از هند به دلیل بیماری همه گیر.

BCCI است eyeing سپتامبر-نوامبر پنجره برای میزبانی این رویداد در محل World T20 در استرالیا است که برخی به تعویق افتاد به دلیل رشد مورد از این ویروس مرگبار است.

تنها یک بار در 12 سال گذشته از IPL به تمام مسابقات معطوف شده خارج از هند است.

در سال 2009 برگزار شد در آفریقای جنوبی به عنوان تاریخ برخورد با انتخابات عمومی در این کشور است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>