ریپور: 12 کارگر مجروح پس از فولاد مذاب می افتد در کارخانه

توسط: PTI | ریپور | منتشر شده: ژوئیه 8 سال 2020 3:07:14 pm

raipur workers injured, molten steel, raipur factory incident, raipur news, indian express این رویداد روز سه شنبه در Ispat شرکت در Ravabhata منطقه تحت Khamtarai ایستگاه پلیس محدودیت ریپور سرپرست ارشد پلیس آجی Yadav گفت PTI. (بازنمودی تصویر)

حداقل 12 از کارگران مجروح شدند و پس از یک ملاقه حاوی مذاب فولاد که توسط یک جرثقیل سقوط کرد و باعث یک انفجار در یک کارخانه فولاد در ریپور منطقه, پلیس گفت:.

این رویداد روز سه شنبه در Ispat شرکت در Ravabhata منطقه تحت Khamtarai ایستگاه پلیس محدودیت ریپور سرپرست ارشد پلیس آجی Yadav گفت PTI.

بر اساس شکایت یک کارگر مجروح پلیس ثبت شده FIR در برابر جرثقیل اپراتور کریشنا رای و مالک کارخانه, او گفت:. با توجه به شاکی, رای, شد, عامل ملاقه از طریق یک جرثقیل برای انتقال داغ فولاد مذاب از کوره به یک دستگاه ریخته گری مداوم. ناگهان کابل جامعی و ملاقه افتاد روی زمین باعث یک انفجار Yadav گفت.

با توجه به انفجار داغ مذاب فولاد گسترش در زمین باعث سوختگی و آسیب به کارگران از جمله رای بودند که در حال حاضر در مجاورت او گفت: به نقل از شکایت. چهار نفر از کارگران دریافت جدی سوختگی, او گفت:. تمام کارگران مجروح شدند بستری در یک بیمارستان رسمی گفت که آنها گزارش شده به خارج از خطر است.

شاکی ادعا کرد که این حادثه صورت گرفت به دلیل سهل انگاری Rai در عامل جرثقیل و مالک کارخانه برای نادیده گرفتن تعمیر و نگهداری ماشین آلات در واحد Yadav گفت.

یک مورد ثبت شده بود در برابر رای و مالک کارخانه تحت هندی قانون مجازات اسلامی بخش 287 (هسوی با توجه به ماشین آلات), 337 (باعث صدمه دیده توسط قانون به خطر انداختن زندگی یا امنیت دیگران) و 34 (مشترک قصد) او گفت:. بازداشت شده است تا کنون این مقام افزود که یک کاوشگر در جریان است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>