Moose Lake پرستاران ادعا Essentia را بی اعتنایی قرارداد در بیمارستان تصاحب

این اتحادیه مدعی آن پرستاران ثبت نام شده اطلاع داده شد که Essentia برنامه به بی اعتنایی به آن قرارداد است که برای اجرا در سال 2021 و حرکت رو به جلو با تغییرات جدید به کار و مزایای آن “را هزاران دلار از خبرگزاری مهر: عضو دارد.” Essentia رد این اتهامات گفت: “کاملا تشخیص MNA به عنوان نماینده خود و آغاز مذاکرات برای یک توافق دسته جمعی” با توجه به بیانیه.

نهایی برنامه ریزی برای تصاحب شد و اعلام کرد در اواخر ماه ژوئن. Essentia است صورتحساب تصرف به عنوان یک راه برای آوردن ثبات و منابع بیشتر به Moose Lake.

به طور خاص این اتحادیه می گوید: Essentia برنامه ای برای تغییر بیمار-زمان مزایای افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی کاهش سهم بازنشستگی و بیشتر.

برای مثال, این اتحادیه با انتشار اخبار می گوید: یک پرستار با پنج سال تجربه خواهد از دست دادن 80 ساعت از سود به عنوان Essentia ظاهرا پیشنهاد شده است که هر پرستار دریافت 217 ساعت از زمان پرداخت کردن. پرستاران نیز از ترس از دست دادن تعلق بیمار-زمان ساعت که آنها می گویند Essentia پرداخت نخواهد شد.

علاوه بر این اتحادیه مدعی است که Essentia را کاهش حساب بازنشستگی مسابقات از 6 درصد به زیر 2 درصد است که آن را به حذف هر دو تعلق سود در طول زمان stand-by ساعت و کلاه در پایین-نیاز به ساعت. مینه سوتا انجمن پرستاران-پرستاران عضو هستند و همچنین نگران سلامت طرح به نفع تغییرات است که می تواند به افزایش طرح خانواده هزینه $2,600.

اتحادیه ثبت یک درخواست برای اطلاعات Essentia را در نظر گرفته شده سلامت مزایای طرح برای گوزن شمالی دریاچه کارکنان و همچنین برای هزینه های آن به کارفرما و کارمند است.

Essentia می گوید که آن را انتقال تمام Moose Lake کارکنان به آن استاندارد مزایای طرح در ماه اوت همان مزایای که پوشش هزار اتحادیه و غیر اتحادیه Essentia کارکنان.

علاوه بر این اتحادیه مدعی است که Essentia بخش منابع انسانی تا به حال پرستاران re-پیشنهاد برای شغل خود را.

Essentia می گوید: بیش از 95 درصد از مینه سوتا انجمن پرستاران-پرستاران ثبت نام شده پذیرفته مواضع و برنامه های به رسمیت شناختن اتحادیه به عنوان نماینده خود.

Essentia می گوید آن را پاسخگو و ارائه درخواست مواد و اطلاعات به مینه سوتا انجمن پرستاران و دیگر اتحادیه های کارگری در Moose Lake بیمارستان. این برنامه برای احترام به دیگر اتحادیه های کارگری در این مرکز که “این عمل پذیرفته در انتقال مانند این” بیانیه می خواند.

در حالی که اتحادیه می گوید به درخواست های متعدد برای رسیدگی به قرارداد با Essentia و رحمت بیمارستان هیئت مدیره مواجه شد با یک پاسخ در مارس که اعلام کرد که این شرکت آماده نیست برای پاسخ به پرسش آن است.

“ما در حال رفتن به باید کاملا یک مبارزه جلوتر از ما” Ann Bigelow یک پرستار ثبت شده در رحمت نوشت: در انتشار سه شنبه. “ما همه بیش از آماده شده را به عنوان زمان زیادی را که در آن طول می کشد برای به دست آوردن یک قرارداد عادلانه.”

“ما مشتاقانه منتظر خدمت به گوزن شمالی دریاچه و اطراف آن جامعه است. ما نیز مشتاقانه منتظر ارائه فرصت های شغلی برای بسیاری از افراد و به درستی چانه زنی و کار با هر و همه اتحادیه های کارگری که نمایندگی Essentia سلامت کارکنان در Moose Lake” Essentia گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net