میلان را با سه گل در پنج دقیقه به طبقه یوونتوس

آث میلان به ثمر رساند سه بار در پنج شگفت آور نیمه دوم دقیقه به آنها ضربه از دو گل را به ضرب و شتم بازدید کوبید منچستریونایتد 4-2 روز سه شنبه اولین امتیاز کاهش تورین طرف پس از این فصل دوباره در ماه گذشته.

Juve به نظر می رسد کروز به یک پیروزی دیگر زمانی که آدریان رابیو قرار داده و آنها را جلوتر با یک هدف دو دقیقه پس از استراحت و کریستیانو رونالدو دوم اضافه با یک نمونه تلاش خود را 26th, لیگ هدف از این فصل است.

اما سقوط یوونتوس پس از زلاتان ابراهیموویچ کشیده یکی از پشت با یک پنالتی در 62. Franck Kessie تساوی چهار دقیقه بعد و رافائل Leao قرار داده و آنها را جلوتر یک دقیقه پس از آن قبل از حول و حوش Rebic تکمیل به ثمر رساند در 80.

با وجود شکست یوونتوس در 75 امتیاز ماند هفت آسمان با هفت بازی به بازی پس از دوم قرار لاتزیو زودتر از دست داد 2-1 در پست لچه. میلان صعود به پنجم با 49 امتیاز اگر چه آنها هنوز هم با 14 امتیاز در رده های بالای چهار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>