وادودارا: Auto driver رزرو برای ضرب و شتم سگ به مرگ

توسط: اکسپرس سرویس خبری | وادودارا | منتشرشده: ژوئیه 7, 2020 5:55:00 am

Vadodara Police, dog killed, Vadodara news, Gujarat news, Indian express news پلیس رزرو متهم تحت بخش 11 از پیشگیری از ظلم به حیوانات عمل می کنند. (بازنمودی)

وادودارا پلیس رزرو 60 ساله به اتهام ضرب و شتم یک سگ ولگرد به مرگ در یک جا از خشم پس از سگ پاره باز کردن در حد مرگ از خود خودرو ریکشا. Navapura ایستگاه پلیس است و در عین حال به دستگیری متهم کرده است.

این حادثه رخ داده است در تاریخ 4 ژوئیه در Shiyapura منطقه از شهر که در آن متهم ساکن. پلیس گفت که متهم کرد که به درایو خودرو ریکشا برای زندگی تا به حال پارک شده خودرو خود را در نزدیکی محل اقامت خود را. بعد او را دیدم دو تا سگ های ولگرد در داخل خودرو از هم میپاشد rexine پوشش در حد مرگ. خشمگین متهم برداشت چوب و ضرب و شتم هر دو سگ بیرحمانه در حالی که آنها هنوز هم در داخل خودرو خود را. حتی زمانی که مردم مداخله کرد آن مرد همچنان به کتک زدن این دو سگ, پلیس گفت:.

“مردم موفق به نجات سگ و با پلیس تماس بگیرید. آنها همچنین به نام یک حیوان, بنیاد به دنبال کمک برای درمان سگ. یکی از دو سگ درگذشت طول درمان در روز یکشنبه. پلیس باید ثبت نام suo motu جرم در برابر مرد است. ما او را دستگیر زودی” گفت: بازرس پلیس Navapura ایستگاه پلیس SV Chaudhari.

پلیس رزرو متهم تحت بخش 11 از پیشگیری از ظلم به حیوانات عمل می کنند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de