دانش آموزان به دنبال حذف دلوت دانشکده منابع افسران

دلوت مدارس دولتی دارای چهار SROs — یکی در هر مدرسه و در هر مدرسه.

هانا Feyen Mya Halvorson و Abbie آموندسن همه 2019 فارغ التحصیلان دلوت مدارس سه که مشغول به کار در این طومار. Feyen و Halvorson فارغ التحصیل از Denfeld دبیرستان و آموندسن فارغ التحصیل از شرق ،

Halvorson و آموندسن گفت: هنگامی که آنها را دیدم که چگونه موثر یک درخواست مشابه را در مینیاپولیس بود آنها می خواستند برای استفاده از این حرکت برای ایجاد تغییر در جامعه خود را.

هیچ یک از این سه نفر که در حال سفید داشته اند تعاملات شخصی با SROs اما آنها گفتند این مورد اطمینان حاصل کنید که تمام دانش آموزان احساس راحتی در محیط آموزشی.

Abbie Amundsen talks about having police officers in Duluth’s schools. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

Abbie آموندسن مذاکرات در مورد داشتن افسران پلیس در دولوت مدارس. (استیو کوچرا / [email protected])

“پلیس به عنوان یک کل و به عنوان یک نهاد شده اند حادثه, جامعه سیاه و سفید در خارج از مدارس بنابراین داشتن آنها را در داخل مدارس ما دانش آموزان از رنگ در حال رفتن به احساس ناراحت کننده” Feyen گفت. “در چه نقطه ما می رویم به شروع به گوش دادن به نگرانی های خود را?”

Halvorson گفت: برخی از والدین ممکن است پاسخ به این درخواست گفت: فرزند خود را دوست دارد خود را SRO اما او فکر می کند آن را واقعا مهم است برای آنها را به درک چرا که این مورد برای همه دانش آموزان است.

“این دلیل است که این کودکان در حال بی احترامی به قدرت. آن را نمی کند چرا که آنها احمق و یا نمی فهمید چه خبر است,” او گفت:. “این دلیل است که آنها بوده ام تجربه خشونت ساختاری برای تمام طول زندگی خود را, و این چیزی است که مهم است برای دلوت مدارس دولتی به نگاه و در واقع در نظر بگیرید.”

با توجه به Sgt. مایک لافونتن با اداره پلیس اطفال خدمات واحد SROs وجود دارد برای ایجاد روابط با دانش آموزان از طریق مبتنی بر جامعه انجام ندادی.

“من فکر می کنم آن را فقط مهم برای ساختمان جامعه روابط” لافونتن گفت. “ما بسیاری از سال را صرف تلاش برای ایجاد ارتباط با شهروندان در شهر و متاسفانه حوادث اخیر می توانید خنثیسازی سال پس از این است که فقط یک راه برای نگه داشتن این رابطه رفتن و کمک به مردم درک کنند که پلیس می تواند به شما کمک کند.”

لافونتن گفت: معلمان گاهی اوقات آنها را برای کمک. در صورت وجود خطر فیزیکی در مدرسه SROs پاسخ خواهد داد و استفاده از deescalation تکنیک برای خنثی کردن این وضعیت است.

SROs نمی اجرای قوانین مدرسه — کسانی که باید توسط کارکنان مدرسه ، لافونتن گفت.

“اما اگر یک دانش آموز است که نوازش کردن و یا فریاد یک معلم ما نمی مقابله با این نوع از شرایط” لافونتن گفت. “اگر ما درگیر در (مدرسه قانون مسائل مربوط به) آن را برای کمک به آموزش کسی که در آن کسانی که بالقوه رفتار می تواند منجر به و چه کسانی که عواقب آن می تواند گاهی اوقات.”

در خارج از ساختمان روابط با دانش آموزان SROs خواهد شد صرف زمان ردیابی کردن تهدیدات ساخته شده در رسانه های اجتماعی و یا در غیر این صورت به مدارس. لافونتن گفت: هنگامی که وجود دارد یک مدرسه تیراندازی در اخبار افسران را ببینید یک چشم انداز مثبت در محلی تهدید.

“به طوری که آنها صرف مقدار زیادی از زمان تلاش برای اجرای آن اطلاعات و پیدا کردن آنچه که واقعیت است,” او گفت:.

لافونتن گفت SROs به طور منظم از طریق آموزش و حتی حضور در انجمن ملی دانشکده منابع افسران آموزش. Mo canady را از دست مدیر اجرایی انجمن گفت: آنچه که مردم ممکن است در فیلم ها ویروسی نیست نماینده چه SROs قرار است به انجام.

Canady را از دست گفت: توسط فدرال تعریف یک SRO است یک قسم مامور اجرای قانون است که انتظار می رود برای استفاده از یک جامعه مبتنی بر رویکرد پلیس و همکاری با منطقه مدرسه.

“وقتی که می آید به اجرای قانون, مدرسه, منابع افسران باید به دقت انتخاب شده و به طور خاص آموزش دیده چگونه به انجام این کار,” او گفت:. “آن را منحصر به فرد ترین واگذاری در اجرای قانون و این نه برای همه.”

Canady را از دست گفت: انجمن ملی دانشکده منابع ماموران قطار حدود 10000 افسران در سال است. هنگامی که وجود دارد یک مدرسه تیراندازی به عنوان یکی از در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان در پارک فلوریدا که در سمت چپ 17 نفر مرده این سازمان را افزایش افسران درخواست برای آموزش. Canady را از دست گفت: خود سازمان نیست انجام آموزش در فلوریدا و تعداد بسیار کمی در نیوجرسی کالیفرنیا یا نیویورک.

“متاسفانه ما مسئول آموزش همه دانشکده منابع افسران در این کشور” canady را از دست گفت. “من آرزو می کنم که ما بودند اما این تنها مورد نیست” اضافه بر سازمان نیست روت هر مینیاپولیس افسران پلیس و تنها چند سنت پل افسران پلیس در گذشته است.

Canady را از دست می گویند دلوت افسران پلیس رفته اند از طریق آموزش های خود را.

مینیاپولیس و سنت Paul مدارس به تازگی قطع روابط با ادارات پلیس پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید از مینیاپولیس که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس.

از 2015-20, Duluth, SROs 10 اطفال بازداشت در مدرسه اموال بین تمام چهار مدارس متوسطه. در همان زمان بین دو دبيرستان و دو, مدارس, 634 تقدیر نامه صادر شده با سه رایج ترین استناد بودن برای رفتار آشوبگرانه حمله و مواد مخدر.

دانش آموز طومار که بیش از 1000 امضا به نقل از “مدرسه-به-زندان خط لوله” به عنوان یکی از دلایل SROs باید برداشته شود. پس از شنیدن وجود دارد که تنها 10 دستگیری بیش از پنج سال گذشته در Duluth, مدارس تمام زنان موافقت دستگیری نیست تنها راه این خط لوله ایجاد شده است گفت: اقدامات انضباطی و همچنین منفی تعامل با پلیس در مدارس می توانید آن را به عنوان به خوبی.

“اگر دانش آموزان از رنگ به خصوص می گویند که آنها کمتر احساس امن در مدرسه خود را به دلیل وجود یک افسر پلیس وجود دارد, آن مهم است به مقدار توانایی خود را به جایی که آنها احساس امن” آموندسن گفت.

با توجه به یک 2019 دانشجویی بررسی انجام شده توسط مینه سوتا وزارت آموزش و پرورش و وزارت بهداشت است که خواسته هشتم, نهم و 11 کلاس چگونه آنها را مشاهده دانشکده منابع افسران 37.7 درصد از دانش آموزان از رنگ در دولوت مدارس دولتی مورد بررسی گفت: آنها نمی خواهد خود بگویید SRO یا افسر پلیس اگر آنها می دانستند در مورد چیزی نا امن یا غیر قانونی.

از همان دانش آموزان 43.3% گفت: آنها نمی خواهد احساس راحتی را SRO یا افسر پلیس اگر آنها با داشتن مشکلات و یا نیاز به کمک.

اما وقتی پرسید که آیا آنها فکر داشتن یک SRO یا افسر پلیس در مدرسه یک ایده خوب بود 92 درصد از دانش آموزان از رنگ کردهاند. 2019 بررسی شد و پاسخ داده شده توسط 130 نفر از دانشجويان رنگ در سه درجه و بیش از 1200 دانش آموزان به طور کلی.

این منطقه دارای سابقه disproportional نظم و انضباط برای دانش آموزان از رنگ و آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان است. در سال 2018 مینه سوتا وزارت حقوق بشر با ارسال نامه ای به دلوت هشدار منطقه با آن مواجه تحقیقات ممکن است تبعیض اگر آن کار نمی کند برای کاهش نابرابری نژادی در نظم و انضباط است. دلوت بود در میان 43 سنتی مدارس دولتی و مدارس برای دریافت یک هشدار است.

در سال 2016-17 و 2017-18 ویژه آموزش و پرورش, دانش آموز تعلیق افزایش یافته و در حال نامتناسب نسبت به بقیه جمعیت. در همان سال هر چند دانش آموزان سیاه پوست ساخته شده تنها 6 درصد از جمعیت منطقه گسترده آنها دریافت 28 درصد از تعلیق و کسانی که از دو یا بیشتر از نژادها به خود اختصاص 9 درصد از جمعیت اما با دریافت 21 درصد از تعلیق. داده ها بر اساس روز از تعلیق.

در سال 2018 منطقه آمد به یک توافق با وزارت حقوق بشر به کار بر روی اصلاح این اختلافات.

هیئت مدیره مدرسه برنامه ریزی شده است به بحث در مورد SROs طی آن کمیته از کل جلسه سه شنبه در 4:30 بعد از ظهر, Duluth, افسران پلیس می رود برای پاسخ به سوالات و ارائه کنید.

هیئت مدیره مدرسه انتظار می رود که برای رای دادن بر روی یک قرارداد جدید برای SROs در آن جلسه به طور منظم جولای 21 در 6:30 p. m.

جلسات هنوز هم برگزار می شود و عملا می تواند زندگی می کنند در منطقه کانال یوتیوب و یا منشور کانال 187. نظر عمومی برای جولای 21 جلسه پذیرفته می شود از طریق ژوئیه 20 در 4 بعد از ظهر نظرات عمومی را می توان فرستاده شده توسط ایمیل [email protected] و یا با تماس با 218-336-8730 و ضبط یک پیام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>