Eng vs WI | ‘به معنی جهنم خیلی به ما می گوید مربی سیمونز

بین المللی کریکت در مجموعه ای به بازگشت پس از یک بیماری همه گیر اجرا شکستن از تقریبا چهار ماه با انگلستان میزبانی غرب هند در یک زیستی-محیط امن برای سه سری تست شروع چهارشنبه.

در علاوه بر این به طور معمول قبل از مسابقه مهم از جمله تیم ترکیب و مخالفت ارزیابی غرب هند دارای مقدار زیادی برای اندیشیدن.

تور طرف باید به ادعا با واقعیت بازی در خالی stadia و نه با استفاده از بزاق به درخشش توپ — چیزی انگلستان را مجبور به مقابله با و همچنین. اما Jason دارنده مردان نیز خانههای گلی خالی بیش از ابزار در اختیار خود را برای حمایت از ‘Black Lives Matter’ جنبش زمانی که اولین آزمون آغاز می شود در ساوتهمپتون.

سر مربی فیل سیمونز مطمئن نیستم که آیا تیم او خواهد زانو زدن به پرداخت آن جهات به جورج فلوید قربانی خشونت پلیس در مینیاپولیس, ایالات متحده آمریکا. اما او با اعتماد به نفس تیم ملی را ابراز همبستگی در برخی از مد روز چهارشنبه.

“این بدان معنی جهنم خیلی به همه بازیکنان تمام کارکنان پشتیبانی در این سفر” سیمونز گفت: در طول یک تعامل رسانه ها در روز دوشنبه. “این چیزی است که نه فقط در مورد در حال حاضر. آن را در مورد زندگی به عنوان یک کل. ما به عنوان یک گروه نیازی به گفتن ‘نگاه این است که به ما انگیزه’. این انگیزه ما تمام وقت.

“که بخشی از زندگی ما است. من مطمئن هستم که آیا ما در حال رفتن به لمس ما زانو [به زمین]. ما تصمیم امشب [شنبه] به عنوان به آنچه که ما می توانید انجام دهید اما ما قطعا انجام چیزی. ما در حال حاضر این لوگو قرار داده و روی یقه پیراهن ما, به طوری که یک شروع است.”

سیمونز اظهار داشت که این تیم است نه بیش از حد زحمت در مورد بازی در مقابل خالی می ایستد پس آزمون “بازگشت به خانه واقعا دیدن بیش از حد حضور و غیاب” و گفت که دو گرم کردن مسابقات تا به حال کمک bowlers مقابله با قوانین و مقررات و عدم استفاده از بزاق به درخشش در توپ.

“قادر به قرار دادن بزاق بر روی توپ است که یک چیز بزرگ است چرا که ما با رشد است. اما شما باید در پیدا کردن راه های دیگر به آن را انجام دهد. یک روز در تمرین بازی سخت بود اما در حال حاضر ما لازم نیست که سردرد. ما در بر داشت راه های دیگر برای درخشش توپ و حفظ توپ در شکل” او گفت:.

انگلستان در مقابل غرب هند سری خواهد بود برنامه تلویزیونی زنده در سونی شش کانال

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>