TMC MP تماس FM ‘سمی مار’ BJP می گوید او صحبت ‘مزخرف’

توسط: PTI | Kolkata | به روز شده: ژوئیه 5 سال 2020 6:18:04 pm

nIRMALA SITHARAMAN, finance minister وزیر دارایی Nirmala Sitharaman شد برابر با یک مار سمی. (عکس)

در بحث از اظهارات TMC MP Kalyan بانرجی برابر اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman با “سمی مار” برای دست زدن به اقتصاد, نقشه کشی, واکنش شدید از بی جی پی که گفت Mamata بانرجی از دست داده است کنترل بیش از رهبران حزب که “گفتن مزخرف” از نا امیدی.

BJP ملی وزیر Rahul سینها گفت: این حزب را تسلیم شاه در برابر TMC MP برای نظرات خود را که تحقیر زنان است. پرداختن به یک تجمع اعتراضی در بنکورا در برابر افزایش قیمت سوخت و پیشنهاد خصوصیسازی قطار در شنبه Kalyan بانرجی خواستار Sitharaman استعفای.

“فقط مانند یک kal nagini’ (قاتل مار سمی) گزش و جان مردم او سیاست های اقتصادی در حال کشتن اقتصاد کشور را,” او گفت:. این TMC Lok سبها عضو نیز به نام او “بدترین وزیر دارایی” در جهان است.

بی جی پی به شدت واکنش نشان داد و به نظر او با دولت رئیس جمهور Dilip Ghosh, ادعا, West Bengal وزیر و TMC رئیس Mamata بانرجی دهکدهای از دست گرفتن بیش از رهبران حزب.

“فساد گسترش یافته است در TMC از بالا به پایین; آنها را تبدیل به یک معما داخلی دشمنی و بسیاری از آنها در حال ساخت بی معنی دیدگاهها برای منحرف کردن توجه از وضعیت حاکم در حزب حاکم.

“ما نمی دهد اهمیت زیادی به این نظرات…. آنها با گفتن جمله مزخرف از نا امیدی,” او گفت:. Kalyan نوری نیز به انتقاد از نخست وزیر نارندرا.

او وعده داده جدید در هند انجام داده است که آن را با پایین آوردن نرخ رشد تولید ناخالص داخلی به “abysmal” سطح TMC نماینده مجلس ادعا. BJP ملی وزیر Rahul سینها گفت: کانال های تلویزیون این فایل یک شاه در برابر TMC MP.

“Mamata بانرجی به تازگی sermonised مردم را به حفظ کرامت زبان در گفتمان سیاسی. این نوع از زبان است که باید مورد استفاده قرار گیرد در مقابل یک خانم ؟ او یک مدافع است. این زبان از یک مدافع? او را تحقیر همه با اظهارات” سینها گفت.

BJP ملی سخنگوی Sambit Patra به نام Kalyan بانرجی را اظهارات “misogynistic”. “او می آید از یک دولت که در آن الهه دورگا و الهه کالی تکریم هستند. Mamata بانرجی یک زن است و او را در برابر او MP خود را برای misogynistic نظرات. اما من فکر نمی کنم او خواهد شد” Patra گفت: هند امروز اخبار کانال.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>