در میان Covid لاک بن بست, ساعت ملاقات, خلاصه جمهور

نوشته شده توسط لیز Mathew | دهلی نو | منتشرشده: ژوئیه 6 2020 12:48:57 am

در برابر پس زمینه از آمریکا, اقتصادی, بحران و Covid-19 وضعیت نارندرا نخست وزیر روز یکشنبه به نام رئیس جمهور رام نات Kovind در Rashtrapati Bhavan و جریان او را در “مسائل ملی و بین المللی اهمیت”.

این بود که نخست وزیر مودی اولین نشست خبری رئیس جمهور پس از این مستند مارس آغاز شد. سفر به Rashtrapati Bhavan فرض بیشتر اهمیت آن را به عنوان آمد و دو روز پس از او سرزده بازدید به لاداخ که در آن او گفت که در آدرس خود را به سربازان که “دوران توسعه طلبی است” و “تاریخ گواه است که این نیروها شده اند از بین برود و یا مجبور شده اند به نوبه خود در اطراف”.

پس از بازدید رئیس جمهور Kovind را رسیدگی توئیتر خود نوشت: “نخست وزیر @narendramodi به نام رئیس جمهور Kovind و جریان او را در مسائل ملی و بین المللی اهمیت در Rashtrapati Bhavan امروز.”

https://platform.twitter.com/widgets.js

“شده اند وجود دارد تعدادی از تحولات در چند هفته گذشته – مرز مسائل از جمله تنش با چین coronavirus همه گیر اثر آن در اقتصاد است. همه این مسائل ممکن است آمده اند. اما در این جلسه یک به یک بین رئیس جمهور و نخست وزیر گفت:” یک منبع آشنا با توسعه است.

بن بست بین هند و چین ارتش در شرق لاداخ وارد نهمین هفته و مذاکرات بین دو وزرای خارجه سه دور از فرمانده کل سپاه در سطح ایران و دیگر بحث در دیپلماتیک و نظامی سطح شکست خورده اند برای شکستن بن بست است. ارتش در حال حاضر آماده برای مسافت های طولانی و انتظار می رود که برای تصمیم گیری در عرض شش هفته آینده در تعدادی از سربازان است که می تواند حمایت لجستیکی در منطقه از راه دور در طول زمستان.

پس از 11 ساعته جلسه بین چهاردهم فرمانده سپاه Lt General Harinder سینگ و جنوب سین کیانگ نظامی منطقه فرمانده کلی عمده لیو لین در Chushul نقطه مرزی در راه هایی برای کاهش تنش ها در امتداد خط کنترل واقعی در Ladakh, ارتش, منابع نشان داده اند که بیشتر جلسات و مذاکرات مورد نیاز خواهد بود, هر دو در نظامی و دیپلماتیک سطح برای شکستن بن بست.

“اگر چه وجود جلسات منظم بین اجرایی رهبری در همین جلسه صورت گرفت با توجه به اجتماعی فاصله پروتکل در پی Covid-19 در سه ماه گذشته” این مقام گفت. نخست وزیر مودی بازدید Rashtrapati Bhavan مارس در هفته گذشته برای ادای سوگند در تابع از سانجی Kothari به عنوان رئیس هوشیاری کمیسر. “اما آن را رسمی و تابع هیچ رسمی گفتگو” منبع اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de