نپال و حزب کمونیست پاسخگویی به تصمیم PM Oli سرنوشت معوق تا دوشنبه

توسط: PTI | کاتماندو | منتشر شده در تاریخ 4 ژوئیه سال 2020 9:15:28 pm

K P SHARMA OLI, NEPAL prime minister, communist party meet, Nepal Communist Party, indian express نپال نخست وزیر K P Sharma Oli. (عکس)

یک جلسه بسیار مهم از نپال و حزب کمونیست برای تصمیم گیری آینده سیاسی نخست وزیر K P Sharma Oli به تعویق افتاد تا دوشنبه به اجازه می دهد زمان بیشتری برای بالا رهبری به آهن از اختلاف های خود را استبدادی سبک عملکرد و ضد هند اظهارات.

دیدار از نپال و حزب کمونیست 45-عضو قدرتمند ایستاده کمیته برنامه ریزی شده بود برگزار می شود در روز شنبه در ساعت 11 صبح به وقت محلی. اما به تعویق افتاد و در تاریخ و زمان آخرین دقیقه.

نخست وزیر مطبوعاتی مشاور Surya تاپا گفت: این جلسه به تعویق افتاد و تا روز دوشنبه به عنوان رهبران از NCP نیاز به زمان بیشتری برای ایجاد یک درک مسائل برجسته.

این جلسه به تعویق افتاده است به عنوان NCP رؤسای Oli و Pushpa کمال Dahal Prachanda مشغول بودند داخلی برگزاری رایزنی میان شکاف در این حزب است.

“کمیته جلسه به تعویق افتاده است تا روز دوشنبه به عنوان هر دو صندلی نیاز به زمان برای بحث بیشتر گفت:” Bishnu Sapkota مطبوعاتی مشاور Prachanda.

این نشست قرار بود در آغاز نخست وزیر رسمی اقامت در Baluwatar برای پیدا کردن یک راه از درون حزب بحران است که کشیدن حزب حاکم کمونیست نزدیک به یک تقسیم می شود.

در این جلسه اکثریت رهبران حزب شد و انتظار می رود تقاضا Oli به استعفا از پست نخست وزیر را متهم کرده که دولت او از عدم به زندگی می کنند تا انتظارات مردم و پاسخ گویی موثر به COVID-19 بیماری همه گیر.

بسیاری از رهبران از جمله نخست وزیر سابق Prachanda نیز ناودان Oli به صورت ضد هند اظهارات.

“نخست وزیر این سخنان که هند شد توطئه برای حذف او بود نه از لحاظ سیاسی و نه دیپلماتیک مناسب او گفت:” در ژوئن 30.

Oli, 68 روز یکشنبه ادعا کرد که وجود داشته است, انواع فعالیت های در “سفارتخانه ها و هتل ها” برای برکناری او از قدرت است.

او گفت: برخی از رهبران نپال نیز درگیر در این طرح پس از دولت خود را به روز رسانی این کشور در نقشه سیاسی با ترکیب سه استراتژیک کلیدی هندی سرزمین – Lipulekh, Kalapani و Limpiyadhura.

این Prachanda جناح حمایت رهبران ارشد از جمله Madhav نپال و Jhalanath Khanal شده است و خواستار آن است که Oli گام پایین هر دو به عنوان حزب صندلی و نخست وزیر.

قبلا ایستاده جلسه کمیته برنامه ریزی شده برای روز شنبه نیز به تعویق افتاد.

سه ساعته جلسه رسمی بین Oli و Prachanda روز جمعه برای نجات حزب از امکان تقسیم موفق به ایجاد هر گونه پیشرفت.

برخی از NCP رهبران شکی نیست که این حزب می تواند باقی می ماند ایالات توجه جدی درون حزب تفاوت طول در روزهای اخیر.

“من فکر نمی کنم حزب ما دست نخورده باقی خواهد ماند در حال حاضر گفت:” Matrika Yadav ایستاده عضو کمیته که به Prachanda.

“من فکر نمی کنم حزب را تحمل خود را (نخست وزیر Oli) و استبدادی سبک از عملکرد هر بیشتر” به کاتماندو پست به نقل از Yadav عنوان کرد و گفت: در این هفته.

در طول روز جمعه در نشست رهبران دو کشور بررسی وضعیت کلی از جمله حزب وحدت و راه برای نجات حزب از بحران در حال حاضر ارشد رهبر گانش شاه گفت PTI.

آنها همچنین در مورد دستور کار قرار داده می شود به جلو برای بحث در جلسه آینده او گفت:.

در طول پنج شنبه مذاکرات Prachanda خواستار آن شدند که Oli باید گام پایین اما دومی رد کرد و گفت او باز به بحث در مورد هر موضوع دیگر به جز استعفای خود را از کاتماندو گزارش داد.

Oli و Prachanda نتوانسته اند به توافق برسند که آیا به دنبال مارس 16 سال 2018 توافق یا 20 نوامبر 2019 درک رسیده بین آنها را برای به اشتراک گذاشتن قدرت است.

در ماه مه سال 2018 زمانی که Oli و Prachanda اعلام تشکیل حزب کمونیست نپال آنها تا به حال به یک توافق آقا به رهبری دولت در دو و نیم سال هر.

اما با توجه به نوامبر سال 2019 قرارداد Oli می شود دولت برای پنج سال مدت و Prachanda خواهد اجرا حزب به عنوان “رئیس اجرایی”.

Prachanda را حفظ کرده است که Oli موفق به رعایت روح نوامبر سال 2019 قرارداد از این رو او باید رعایت مارس 2018 آقا توافقنامه ساخت و راه را برای او را به رهبری دولت است.

همانطور که در این جلسه موفق به شکستن یخ با هر دو طرف چسبیده به خود می ایستد Oli و Prachanda به طور خلاصه ملاقات در صبح روز شنبه به آهن از اختلاف آنها با توجه به منابع.

به عنوان صبح روز شنبه جلسه نیز نمی تواند هیچ میوه را ایستاده در جلسه کمیته برنامه ریزی شده برای شروع در ساعت 11 صبح قرار بود تا دوشنبه, پارتی منابع گفت.

Prachanda بارها صحبت در مورد عدم هماهنگی بین دولت و حزب و او با فشار دادن برای یک مرد یک سیستم موقعیت به دنبال NCP.

تفاوت بین دو جناح از NCP — یک led توسط Oli و دیگر به رهبری Prachanda — شدت پس از نخست وزیر به طور یک جانبه تصمیم به prorogue بودجه, جلسه مجلس در روز پنج شنبه.

به گفته تحلیلگران سیاسی این حزب حاکم ممکن است تقسیم اگر Oli نه سازش با جناح مخالف به رهبری Prachanda.

دوشنبه ایستاده جلسه کمیته تصمیم خواهد گرفت که آیا حزب شما تقسیم خواهد شد یا نه و اینکه آیا Oli می دهد تا یکی از این دو موضع است. در حال حاضر Oli نخست وزیر و همچنین روسای NCP.

Oli شده است در گوشه ای در این حزب به عنوان اکثریت از رهبران ارشد هستند با Prachanda. Oli به حمایت از تنها 15 عضو در 45-عضو کمیته دائمی.

این NCP دارای 174 کرسی از 275 عضو مجلس نمایندگان مجلس.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>