Walz فدرال درخواست کمک برای کمک به بازسازی مینیاپولیس و سنت Paul پس از غارت و آتش سوزی, آتش سوزی

ST. پل — مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz در روز پنج شنبه, جولای 2, نام دولت فدرال برای کمک به تعمیر صدها نفر از ساختمان های آسیب دیده در مینیاپولیس و سنت Paul پس از مرگ جورج فلوید.

Walz در نامه ای درخواست شده است که سازمان مدیریت اضطراری فدرال کمک به دولت در تمیز کردن و بازسازی پس از تلاش های بیش از 1500 کسب و کار را غارت کردند و آسیب دیده و یا تخریب شده در آتش سوزی, آتش سوزی. خسارت از ناآرامی های مدنی بیش از 500 میلیون دلار دوم-بالاترین گزارش آسیب زیر ناآرامی های مدنی در این کشور سابقه در پشت 1992 در لس آنجلس شورش.

“اجتماعی و اقتصادی اثرات این حادثه احساس خواهد شد برای سال اگر نه دهه” Walz نوشت.

در نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Walz پرسید که رئیس جمهور “اعلام یک فاجعه بزرگ برای ایالت مینه سوتا به دلیل گسترده آتش آسیب به زیرساخت های عمومی ناشی از ناآرامی های مدنی.” فدرال بودجه اضطراری می تواند کمک به پرداخت دولت های محلی بود که به پای این لایحه برای حفاظت اضطراری آسیب به ساختمان و تجهیزات و حذف آسیب دیده و یا تخریب اموال.

یک دولت ارزیابی نشان داد که بیش از 15 میلیون دلار خسارت می تواند واجد شرایط برای فدرال امداد کمک های مالی.

“ما در حال درخواست ما شرکای فدرال به گام تا و کمک به جوامع ما بازیابی” Walz گفت: در انتشار اخبار. “ما نیاز به گرد هم می آیند تا اطمینان حاصل شود Minnesotans بودند که قربانیان این کشتار دسترسی به زیرساخت های حیاتی آنها نیاز به طوری که آنها می توانید به فروشگاه مواد غذایی خود را انتخاب کنید تا دارو و زندگی می کنند زندگی خود را. با هم, ما بازسازی خواهد شد.”

جورج فلوید کشته شد, on May 25, سابق, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین زانو در Floyd گردن برای تقریبا هشت دقیقه است. تصویری از این حادثه موجب تظاهرات در شهرهای دوقلو منطقه مترو و اطراف کشور است. پس از اعتراض تظاهر کنندگان آتش به ده ها تن از ساختمان های در مینیاپولیس و سنت پل و شکست را به صدها نفر از مغازه به سرقت برده و کالا در داخل.

تا کنون 10 چهره فدرال اتهامات در ارتباط با غارت و آتش سوزی, آتش سوزی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de