عنوان نهم تغییرات می تواند ‘اثر سرما’ در دانشگاه بالاتر اد رهبران می گویند

قوانین جدید اعلام کرد در ماه مه آمده پس از سالها تحقیق و ورودی از بازماندگان طرفداران دروغ متهم به دانش آموزان و مدیران مدارس عنوان نهم هماهنگ کننده و از جمله بیش از 124,000 نظرات با توجه به فدرال مقامات آموزش و پرورش.

اما در حال حاضر می آید اجرای روند.

همه کالج ها و دانشگاه ها در حال حاضر خواهد شد مورد نیاز برای زنده نگه جلسات و اجازه عبور از معاینه هنگام برخورد با سوء رفتار جنسی شکایت. در حالی که برخی از مدارس محلی از جمله دانشگاه داکوتای شمالی در حال حاضر با انجام نوعی از زندگی شنوایی برای برخی از موارد این مقررات جدید اجازه می دهد برای وکلای مدافع در ترکیب برای همه عنوان IX موارد است.

دانشگاه مینه سوتا کروکستون معاونت John Hoffman گفت: معرفی وکلا به این روند برای همه دانشگاه ها و “دعوایی ماهیت سیاست جدید” را یک “اثر سرما بر دانش آموزانی که تجربه آسیب برساند.”

“کالج ها نه دادگاه قانون” هافمن گفت. “ما لازم نیست که دادگاه-مانند ظرفیت برای تحمیل تحریم بر زندگی یک فرد است. (تحریم) محدود شده به تجربه آموزشی است.”

Cross-examination از هر دو شکایت و پاسخگویی احزاب و همچنین هر شاهد خواهد بود انجام شده توسط مشاوران برای احزاب از جمله مشاور حقوقی و نه احزاب خود را. اگر یک حزب و یا شاهد کند ارائه نشده است و برای عبور از آزمون در این جلسه هیچ یک از این اظهارات است که آنها را و یا ساخته شده اند ممکن است در طول فرآیند تحقیقی می تواند در نظر گرفته شده توسط تصمیم ساز در اتاق گفت: Donna Smith, عنوان نهم هماهنگ کننده برای UND.

مقررات جدید نیز محدود دامنه شکایات که کالج ها نیاز به بررسی. موسسات فقط ملزم به پاسخگویی به شکایت از آزار و اذیت جنسی هستند که “خیلی شدید و فراگیر و عینی توهین آمیز است که آن را انکار می کند به طور موثر یک فرد دسترسی برابر به آموزش و پرورش است.”

عنوان نهم به تصویب رسید و در سال 1972 به حفاظت در برابر تبعیض جنسیتی در بودجه فدرال موسسات. عمدتا آن را به دست آورده شهرت برای نقش خود را در ایجاد برابری برای زنان ورزشکاران و برنامه های ورزشی, اما آن را نیز شامل انواع حمایت در برابر تبعیض جنسیتی در خارج از دو و میدانی.

به تازگی به تصویب قوانین تنها به اعمال و رفتار است که اتفاق می افتد در داخل برنامه و یا دانشگاه-حمایت از فعالیت های در ایالات متحده این دانشگاه هنوز هم می تواند در توسعه فرآیندهای برای مقابله با رفتار رخ می دهد که در خارج از کشور و در غیر-دانشگاه-حوادث حمایت.

تغییرات نیست همه بد هر چند رهبران می گویند.

هافمن گفت: سیاست ایجاد یک “روشن و خط روشن” در بین افرادی که در حال حمایت از دانش آموزان از طریق فرایند و کسانی که تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک تخلف رخ داده است. آن را نیز تشریح مراحل دانشگاهها باید برای مقابله با شکایت.

قوانین جدید فدرال و رهبران می گویند به معنای ارائه یک روند عادلانه برای همه دانش آموزان درگیر در سوء رفتار جنسی اتهامات از جمله کسانی که متهم کرد.

Kenneth مارکوس دفتر حقوق مدنی به نام جدید تغییر یک “بازی-changer.”

“آن را نشانه پایان دوگانگی کاذب یا حفاظت از بازماندگان در حالی که نادیده گرفتن تشریفات و یا حفاظت از متهم در حالی که بی توجهی به سوء رفتار جنسی” او در بیانیه ای گفت. “وجود دارد هیچ دلیلی که چرا مربیان نمی تواند محافظت از تمام دانش آموزان خود را — و تحت این مقررات خواهد بود وجود دارد هیچ بهانه ای برای عدم انجام این کار است.”

هافمن ابراز ناامیدی با وزارت آموزش و پرورش نه تنها بسیار تغییر عنوان IX بلکه زمان تغییرات است.

دانشگاه ها باید تا آگوست ، 14 برای قرار دادن این تغییرات به جای یک جدول زمانی برای بسیاری از موسسات که در حال حاضر در برخورد با مفاهیم COVID-19 گیر هافمن اشاره کرد.

آن را دشوار آسانسور به ویژه برای کوچکتر دانشگاه با کمتر منابع Mayville, دولت, رئیس جمهور, Brian Van Horn گفت.

“این اتفاق می افتد در همان زمان هنگامی که ما در حال اندازه گیری کلاس های درس را به ببینید که در آن یک دانش آموز می تواند بنشیند. این اتفاق می افتد در همان زمان که ما در حال تلاش برای اطمینان از ایمنی از اعضای هیات علمی و کارکنان و دانش آموزان به کلاس های باز در پاییز,” او گفت:. “این فقط یک مقدار زیادی در یک زمان سریع برای کوچک دانشگاه یا هر دانشگاه که برای ماده است.”

به طور معمول این نوع تغییرات را بیش از شش ماه تا یک سال به طور کامل پیاده سازی. اریک اولسون وکیل برای ایالتی داکوتای شمالی هیئت عالی آموزش و پرورش گفت: شتاب طبیعت از تغییرات ممکن است به دلیل دانشگاه ها شده اند آگاه از تغییرات پیشنهادی برای بیش از یک سال و به دلیل بلندی انتخابات ریاست جمهوری این سقوط.

اولسون گفت شده اند وجود دارد حداقل چهار پرونده های حقوقی ثبت شده در برابر تغییرات; آیا کسانی که دعاوی آهسته کردن روند اجرای باقی مانده است دیده می شود.

دانشگاه رهبران در سراسر منطقه و کشور در حال مبارزه به سرعت از کنار هم قرار دادن سیاست های جدید برای مطابقت با مقررات فدرال. برای بسیاری از مدارس که ممکن است در هزینه.

اکثر کوچکتر دانشگاه مانند Mayville دولت و کروکستون نمی زیادی کارکنان اختصاص داده شده به عنوان IX مسائل و با مقدمه ای از پتانسیل نقش جدید به عنوان یک نتیجه از مقررات جدید بسیاری از مدارس مواجه خواهد شد با استخدام کارکنان جدید و انجام فعالیت های آموزشی جدید گفت: اندرو Pflipsen معاون امور دانشجویی و عنوان نهم هماهنگ کننده برای Mayville دولت است.

منابع در حال حاضر برای دانشگاه به عنوان چهره آنها COVID-19 و بالقوه بلندی مسائل بودجه در ماه های آینده, Van Horn گفت.

شده است وجود دارد برخی از بحث در مورد مدارس در داکوتای شمالی دانشگاه سیستم های منابع که در آن ممکن است و یا حتی به طور بالقوه با استفاده از اداری قضات به انجام زندگی می کنند جلسات اما همه از آن خواهد شد به احتمال زیاد با هزینه بیش از حد Pflipsen گفت.

“وجود دارد که در آن ممکن است دشوار برای پیدا کردن یک محقق بی طرف چون ما کوچک” Pflipsen گفت. “همه می دانند همه بیشتر دانش آموزان می دانند که دانشکده ما می دانیم ما کارکنان و یا نوعی از اتصال به کارکنان ما. بنابراین این امر می تواند برای ما سودمند به کاوش خدمات مشترک با دیگر موسسه فقط برای آن است. در حال حاضر با کسانی که خدمات مشترک البته معمولا می آید کمی از مقدار دلار.”

هافمن گفت سپاسگزار او به دانشگاه مینه سوتا سیستم های موجود برای به اشتراک گذاری منابع و اطلاعات است. سیستم هیئت رجنت در حال کار بر روی نهایی سازی سیاست های خود.

“برای یک دانشگاه کوچک قادر به ضربه بزنید به عمده منابع ما در دانشگاه مینه سوتا است یک برکت و رحمت واقعی” هافمن گفت.

اما علاوه بر هزینه های پولی برای اجرای قوانین جدید این تغییرات می تواند با دیگر هزینه: گزارش.

در حالی که دانشگاه ها مانند Mayville و کروکستون به طور معمول تنها در برخورد با یک زن و شوهر رسمی عنوان IX گزارش از یک سال و مدارس و مانند UND و ایالتی داکوتای شمالی می تواند به طور متوسط حدود 10 یا بیشتر در هر سال تحصیلی. کسانی هستند که در آن موارد رسمی عنوان نهم مجموعه مقالات در آغاز بسیاری از شکایات در حال برخورد با یک سطح پایین تر با منابع ارائه شده به طرفین درگیر است.

اسمیت گفت: او را از نگرانی هایی است که این تغییرات می تواند تاثیر تعداد افرادی که گزارش اتهام سوء رفتار جنسی.

“من نگران هستم که ما ممکن است افرادی که گزارش ندهید و آن را از آنجا که آنها را در درک آنچه در این جلسه خواهد بود” اسمیت گفت. “آنها ممکن است تصمیم” من فقط نمی خواهم به انجام این کار است. من نمی خواهم خودم را از طریق آن. من نمی خواهم به شرکت در آن است.’ “

علاوه بر این, شده است وجود دارد در سراسر کشور نگرانی که زنده شنوایی و صلیب بررسی روند می تواند retraumatize قربانیان.

در حالی که به طور کلی این تغییرات نمی تواند بزرگ برای UND اسمیت گفت UND را گسترش نقش رسمی قطعنامه و خدمات حمایتی برای دانش آموزان است که ممکن است نمی خواهید برای رفتن از طریق رسمی زنده شنیدن فرایند است که در حال حاضر ارائه شده است. این خدمات می تواند شامل مسکن و دانشگاهی تغییرات و یا ارجاع برای مشاوره.

در طول کار خود را در بالاتر اد هافمن گفت که او کار کرده است با “بیش از حد بسیاری از” دانش آموزانی که صدمه دیده اند فیلم/تبعیض جنسیتی. هافمن نگرانی این تغییرات جدید را به یک اثر بر روی تعدادی از دانش آموزان که گزارش سوء رفتار جنسی حوادث.

“این بسیار دشوار است و می تواند زندگی تغییر شرایط برای دانش آموزان” هافمن گفت. “من فکر می کنم خطر دخالت وکلا و … کاهش حمایت در برابر اقدامات تلافی جویانه هنگامی که دانش آموزان را به یک شکایت جلو من پیش بینی است که بسیاری از دانش آموزان را به جای جلو آوردن یک شکایت که ما به سادگی با نگاه به منابع به زخم التیام یابد.”

هافمن گفت: بسیاری از عنوان IX موارد نسبتا جزئی اشاره کرد فقط عمده اتهامات اغلب گزارش شده در رسانه ها. اما در برخورد با کسانی که در سطح پایین تر موارد می تواند ارائه یک فرم از بهبود و یادگیری برای دانش آموزان “در مورد آنچه در آن به معنی برای زندگی در جامعه و چه در روابط سالم نگاه خواهم.”

“من از ترس است که ما را به از دست دادن تعدادی از این فرصت ها که خیلی مهم است برای بزرگسالان جوان” هافمن گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de