ساعت مودی بازديد له به سهام هند-چین مرز وضعیت

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 3 سال 2020 11:18:42 am

india china, pm modi, modi, pm narendra modi, pm narendra modi news, pm narendra modi in leh, pm narendra modi in ladakh, india china border, india china ladakh, india china border face off, india china face off, india china border face off latest news, india china ladakh latest news, india china latest news, india china news, india china border, india china border today, india china border today news نخست وزیر نارندرا وارد له در روز جمعه.

هفته پس از 20 سربازان هندی کشته شدند در درگیری های خشونت آمیز با سربازان چینی در Galwan نخست وزیر نارندرا جمعه وارد له Ladakh به نقد و بررسی جریان درگیری های مرزی. این اولین بار است که مشخصات بالا از رهبری به این منطقه تا کنون از مرز بست فوران در اوایل ممکن است.

نخست وزیر به همراه رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat و فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane وارد در Nimu این صبح و تعامل با ارتش و نیروی هوایی و ITBP پرسنل. بخوانید در بنگلادش و مالایایی در اینجا.

او برنامه ریزی شده است برای دیدار با سربازان مجروح در درگیری و همچنین به عنوان محلی رهبری نظامی از جمله ستوان کلی Harinder Singh, چهاردهم, فرمانده کل سپاه.

india china, pm modi, modi, pm narendra modi, pm narendra modi news, pm narendra modi in leh, pm narendra modi in ladakh, india china border, india china ladakh, india china border face off, india china face off, india china border face off latest news, india china ladakh latest news, india china latest news, india china news, india china border, india china border today, india china border today news ساعت مودی برنامه ریزی شده است برای دیدار با سربازان مجروح و همچنین به عنوان محلی رهبری نظامی از جمله ستوان کلی Harinder Singh, چهاردهم, فرمانده کل سپاه در میان دیگر افسران ارشد.

Nimu یک جلو محل است که در ارتفاع 11,000 فوت و در این میان موقعیتهای دشوار. آن نهفته است در بانک ها از رودخانه ایندوس است و احاطه شده توسط Zanskar محدوده.

در حالی که پرداخت مراسم تجلیل از سربازان خود را در طول Mann ki Baat آدرس یکشنبه گذشته مودی گفته بود: “کسانی که بازیگران یک چشم بد در خاک هند در Ladakh کردم خور پاسخ. هند افتخارات روح دوستی… او نیز قادر به دادن پاسخ مناسب به هر دشمن بدون shying دور. سربازان شجاع ما ثابت کرده اند که آنها نمی خواهد اجازه دهید هر کسی بازیگران بد چشم بر شکوه و افتخار مادر هند.”

همچنین به عنوان خوانده شده | سازمان بنادر و دریانوردی اذعان دارد: این بار چینی در آمد بسیار بزرگتر قدرت به لاک

وزیر دفاع Rajnath Singh در ابتدا برنامه ریزی برای سفر به لاداخ امروز همراه با رئیس ارتش اما سفر خود شد معوق در روز پنج شنبه.

جمعه, علائم Naravane سوم سفر به لاداخ پس از بن بست در شروع ممکن است. او تعداد بازدید چهاردهم ستاد سپاه در له در اولین سفر خود رادر حالی که در دوم خود را بااو ملاقات سربازان مجروح و بازدید از مناطق به جلو.

ستوان کلی Harinder Singh, از سوی دیگر, دیدار همتای چینی خود برای سه سطح بالا نظامی بحث تا کنون گذشته که در روز سه شنبه. بحث شده است مجمل نشان می دهد که بیشتر نظامی و دیپلماتیک جلسات مورد نیاز خواهد بود برای پایان دادن به بن بست.

همچنین به عنوان خوانده شده | هند برنده خواهد شد هر دو جنگ — Covid-19 و چین مرز — تحت PM مودی رهبری: Amit Shah

هر دو طرف بود “تاکید کرد نیاز به یک سریع, مرحله به مرحله و گام به گام عاقلانه د-تشدید به عنوان یک اولویت” در این جلسه که در Chushul است که در سمتی از Chushul-Moldo مرز پرسنل جلسه (BPM) نقطه در شرق لاداخ. قبلی دو جلسه در ماه ژوئن 6 و 22 ژوئن برگزار شده بود بر روی خاک چینی در Moldo.

هندی و چینی نیروهای درگیر شده اند در چهره خاموش در مکان های مختلف در منطقه است. این درگیری شامل شمال بانک Pangong Tso, Hot Springs, Vohra پست و Galwan دره.

در حالی که در Pangong Tsoچین ساخته شده است قابل توجه سازه تا 4 انگشت است که در 8 کیلومتری غرب هند ادعا می کنند از لاک در انگشت 8; آنها نیز ساخته شده است برخی از سازه ها در گشت نقطه 14 در Galwan دره.

چین نیز با عبور از مرز در Depsang دشتکه نزدیک به هند استراتژیک-مهم Daulat التماس Oldie پست در نزدیکی قراقروم تصویب در شمال.

دیگر نگرانی عمده بوده است سنگین نظامی ساخت تا در عمق مناطق چین است که منعکس هند با حرکت در بخش های اضافی و دفاع هوایی دارایی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>