بازیکنان در سراسر نسل پرداخت تجلیل و قدردانی به اورتون Weekes

کریکت بزرگترین نام بسیاری از آنها می تواند تنها شنیدن داستان از آقا اورتون Weekes’ سوء استفاده از دوران گذشته در روز پنج شنبه به یاد “بزرگ” رودخانه و یک “بیشتر انسان” در ادای احترامات درخشان پس از مرگ او در سن 95.

ICC: به عنوان یکی از قابل توجه ‘سه Ws’ همراه با آقا کلاید والکات و Sir Frank Worrell که با هم زده 39 تست قرن, او با بازی مهمی دست در یک دوره مشخص شده است که افزایش تسلط غرب هند کریکت.

Sachin Tendulkar: تا به حال شنیده ام بسیاری از داستان در مورد پنبه حلاجی شده خود را همراه با دیگر افسانه ای 2Ws. به شما خواهد شد از دست رفته ،

Viv ریچاردز: یکی از بزرگترین اطفال از کشور است. درست آیکون. استراحت در صلح افسانه!

آنیل Kumble: “او را ملاقات کرده بود در طول ICC کنفرانس در باربادوس. او به یاد مکالمه ما تا به حال در طول زمان خود را به عنوان داور مسابقه.”

V. V. S Laxman: او یکی از نوابغ از این بازی است.

مایک Atherton: یک مرد فروتن که عینک عظمت خود را به آرامی.

ایان اسقف: هرگز من را ترک حضور او بدون احساس یک حس (از) گرما طرب & آموخته چیزی غنی & یابم هر زمان. واقعا عالی انسان است.

راوی بنارس: درست فروتن بزرگ از این بازی است. RIP آقا دست خورده.

دارن سامی: ما از دست یک افسانه امروز. آقا اورتون Weekes بخشی West Indies cricket بزرگ تاریخ و میراث. او نیز یک انسان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>