ضد کا تظاهرات: 1 بیشتر لکنو فروشگاه متصل حراج دو مغازه های مهر و موم شده در جولای 16

توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | منتشرشده: ژوئیه 3 سال 2020 6:30:12 am

up caa protest, up caa protest violence, up caa protests arrests, up caa protests recovery, lucknow caa protests, lucknow caa protests damage recovery, up police یکی از مغازه مهر و موم در Hasanganj منطقه است. (عکس)

از لکنو دولت در روز پنج شنبه متصل یک فروشگاه به عنوان بخشی از ورزش خود را برای بازیابی خسارت به خواص در طول anti-کا تظاهرات در این شهر در ماه دسامبر گذشته. همچنین اعلام کرد که مزایده دو مغازه که آن را به حال متصل شده و مهر و موم شده دو روز پیش.

“ما ثابت جولای 16 به عنوان تاریخ برای حراج از دو مغازه که مهر و موم شد در روز سه شنبه” Tehsildar (Sadar) Shambhu شاران سینگ گفت:, و اضافه کرد که اگر صاحبان مغازه ها می پرداخت خسارت در روزهای آینده خواص خود را باز خواهد شد و حراج رسیدگی خواهد شد و متوقف شد.

دو مغازه های مهر و موم شده قبلی شامل یک فروشگاه پوشاک – مد نیویورک مرکز و فروشگاه های ناخواسته در Hasanganj. آشغال فروشگاه صاحب Maahenoor چودری و پوشاک فروشگاه دستیار فروشگاه, مدیر Dharamveer سینگ در میان 13 نفر که دستور داده شده است به پرداخت Rs 21.76 لاخ برای تخریب عمومی و خواص در Hasanganj ایستگاه پلیس منطقه در طول anti-کا تظاهرات در تاریخ 19 دسامبر سال گذشته است.

دستور صادر شده توسط ADM (Trans-Gomti) Vishwa بوشان Mishra در فوریه 13 سال 2020 گفت: Tehsildar (Sadar).

یک کارگاه جوشکاری بود که مهر و موم شده در پنج شنبه, واقع در خرم نگر منطقه از شهر و متعلق به یکی محمد نفیس.

نفیس متهم شده است توسط پلیس خرابکاری در Parivartan Chowk تحت Hazratganj ایستگاه پلیس در طول تاریخ 19 دسامبر در اعتراض جدید قانون تابعیت و پیشنهاد ثبت ملی شهروندان (NRC).

با توجه به منظور تصویب توسط ADM (شرق) KP سینگ در تاریخ 17 فوریه سال جاری 28 مردم خواسته شده است به پرداخت خسارت وارده به خواص تومان ارزش 63,37,637 در Hazratganj منطقه است.

در مجموع 57 نفر در سراسر چهار ایستگاه های پلیس بوده است در خدمت اعلامیه برای بهبود تومان 1.55-کرور. در مارس عکس و آدرس نمایش داده شد در هوردنجس (در سراسر شهر باعث انتقاد از دادگاه.

کنگره رهبر و فعال اجتماعی Sadaf جعفر (44) بازنشسته IPS افسر SR Darapuri (77) و فعال محمد شعیب (73) در میان 57 مردم است.

پس یک پیشنهاد از اللهبد بالا دادگاه لکنو دولت در 20 مارس متوقف شده بود همه اقدامات مانند دلبستگی از خواص و دستگیری با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de