به روز رسانی: کلوکت مرد در بازداشت; 2 متهم به اتهام سرقت مسلحانه در نزدیکی Chisholm

دو نفر متهم شده اند با درجه اول سرقت تشدید و موتور خودرو سرقت پس از یک اتهام سرقت مسلحانه صبح روز شنبه در بالکان گرفته است.

یک سوم مظنون دستگیر شد و حدود 11:30 p. m. دوشنبه. دامیان هارلی ماهر 28 با کلوکت آدرس واقع شده بود در نزدیکی دلوت اداره پلیس.

مایکل کورتیس Latour Sr. و آماندا جو McVay هر دو 32 ساله و از Duluth گرفته شد به بازداشت پنج شنبه پس از یک توقف ترافیک در نزدیکی دولوت.

در حدود ساعت 6:14 صبح شنبه, St. Louis County Sheriff دفتر نمایندگان در پاسخ به یک گزارش از یک سرقت مسلحانه در McNiven, جاده, جایی که آنها در واقع یک مرد قربانی با توجه به انتشار اخبار از کلانتر ،

قربانی گفت: نمایندگان که او تا به حال رانندگی در اطراف Chisholm در وسیله نقلیه خود را با Latour, McVay و ماهر. پس از قربانی Latour و ماهر خارج خودرو و شروع به قدم زدن در یک دنباله خاموش McNiven جاده قربانی گزارش داد که Latour و ماهر سرقت از او را در اسلحه گرفتن کیف پول خود را و مقدار نامعلومی از پول نقد آزادی گفت.

با توجه به قربانی Latour و ماهر و سپس اخراج سه یا چهار عکس به سرقت برده و قربانی وسیله نقلیه قبل از فرار از این منطقه است.

این داستان به روز شده در 8:40 a. m. 2 جولای با اطلاعات در دستگیری یک سوم شک دارم. این اصل ارسال شده در 5:54 p. m. 1 جولای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de