لاک پشت در اجرا دوباره در دولوت

شناخته شده دلوت فلش لاک پشت در حال حرکت دوباره. ریو گراند کویر لاک پشت فرار از باربارا و مردیت سیکی حیاط در ژوئن 25 و خانواده شده اند در جستجوی او بوده است.

فلش خود را شناخته شده است 12-بعد trek در سال 2018 زمانی که او سفر خود را از شرق دامنه کوه خانه به دلوت شهردار امیلی لارسون خلوت شد و در نهایت در بر داشت 9 مایل دور در ریورساید. او با خیال راحت بازگشت به Saikis.

این بار فلش شد با بهره گیری از شب گرم آب و هوا در باربارا, حیاط خلوت, chomping در برخی از گل وقتی او در گذشته دیده می شود در حدود 7 p. m. 25 ژوئن. کسانی که نگه داشتن یک چشم را برای او باید به دنبال یک بافت خشک و پوسته و غیر webbed پا برای کمک به تشخیص فلش از محلی لاک پشت. یک لاک پشت, او نمی تواند در آب قرار داده.

این Thilges خانواده که لاک پشت در سال 2018 گفت: او گرفتار چشم خود را به خاطر او “نبود ترس از مردم و به وضوح به یک گونه موجود در مینه سوتا است.”

کسانی که با اطلاعات در مورد فلش باید تماس باربارا سیکی در 612-323-5555.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>