دلوت مدارس عمومی سرپرست جدید متمرکز شده است در پاییز

جان ماگاس’ اولین روز رسمی در منطقه چهارشنبه بود هر چند او انجام شده است برخی از کار و یادگیری به عنوان آنجا که او می تواند پس از قرارداد خود را به تصویب رسید در ماه آوریل است. ماگاس گفت که او احساس می کند بسیار مفتخر به گرفتن این چالش جدید است.

“من احساس می کنم یک حس عمیق از مسئولیت برای موقعیت” او گفت:. “من بسیار هیجان زده در مورد نقش جدید و هیجان زده در مورد آنچه دلوت را ارائه کرده است.”

ماگاس بزرگ در اوهایو و میشیگان و گذشته را صرف 16 سال در ویسکانسین در سه مدرسه در مناطق. او در تازه ترین موقعیت بود و به عنوان معاون سرپرست مسئول بهبود مستمر در خلیج سبز.

ماگاس گفت: بزرگترین چالش در نظر گرفتن بیش از شما به عنوان یک سرپرست در طول یک بیماری همه گیر در حال کار کردن یک طرح برای سقوط.

مینه سوتا وزارت آموزش و پرورش منتشر راهنمایی ژوئن 18, درخواست مدارس به آمده تا با سه برنامه برای سقوط: فرد در مدرسه آموزش از راه دور و ترکیبی.

ماگاس گفت: روند توسعه برنامه های در حال حاضر اتفاق می افتد و کار خود را در حال حاضر است به مطمئن شوید که برنامه های در حال برداشت در حالی که کار با اصول به مطمئن شوید که هیچ توپ کاهش یافته است.

“که من می دانم که وجود خواهد داشت چرا که تیم ما از مدیران این است که کار واقعا محکم هم با ما کنار هم قرار دادن برنامه ریزی برای سقوط” ماگاس گفت.

ماگاس گفت: اگر دولت به اجرای آموزش از راه دور و یا یک مدل ترکیبی تصمیم گیری است و انتظار می رود اعلام کرد که در هفته گذشته از ماه جولای — او معتقد است که این منطقه را آماده تر و بهتر آموزش دیده برای رسیدگی به آن اضافه کرد “کوه در می رم سوئیچ” در یک لحظه متوجه این زمستان سخت بود برای همه درگیر از جمله کارکنان و دانش آموزان و والدین.

“ما متوجه است که وجود دارد در حال آماده سازی است که نیاز به رفتن به آن را به مطمئن شوید که می توان آن را جذاب تر و ارائه فرصت های بیشتر برای دانش آموزان واقعا یاد بگیرند که به خوبی در محیط زیست که به عنوان مخالف فقط نیاز به قرار دادن با هم بهترین برنامه ما می تواند در لحظه” ماگاس گفت.

او افزود: اگر در منطقه بودند را به انجام آموزش از راه دور دوباره کارکنان بهتر خواهد بود آماده با حتی بیشتر آموزش و ناحیه در حال کار بر روی ساخت مطمئن شوید که سیستم های پشتیبانی برای دانش آموزان که در حال مبارزه بیشتر خواهد شد به وضوح مشخص شده و پدر و مادر خود خواهد شد که گزینه های بهتر.

در روز سه شنبه ماگاس تا به حال یک جلسه کار با توجه به سقوط برنامه ریزی با اصول و منطقه رهبری است. روز قبل از او تا به حال نهایی مصاحبه برای موقعیت دستیار سرپرست و مدیر برنامه درسی.

ماگاس گفت: مواضع ارسال شده در اوایل به طوری که او قادر خواهد بود برای پر کردن موقعیت های مناسب دور در ماه جولای. این Duluth, مدرسه, مدیره, آزمایشی, برنامه ریزی برای یک جلسه ویژه ای روز سه شنبه در 4 p. m. به تصویب استخدام به صورت دو. ماگاس گفت: مرجع چک در حال پیشرفت هستند.

به عنوان سرپرست, ماگاس مسئول استخدام, هر چند, توصیه های خود را باید تایید شده توسط هیئت مدیره مدرسه. در گذشته شیوه های استخدام superintendents شده اند در مواجهه با جامعه و حتی برخی از اعضای هیئت مدیره مدرسه.

وقتی پرسیده شد که در مورد روند ماگاس گفت: او می پرسد برای ورودی از یک کمیته از ناحیه رهبری, کارکنان, والدین اعضای جامعه و ذینفعان اما این تصمیم که به پیشنهاد هیئت مدیره مدرسه برای این موقعیت در نهایت سقوط او.

“شرکت کنندگان قادر به اشتراک گذاشتن نقاط قوت و نگرانی های ممکن برای هر یک از نامزدها با من به عنوان به خوبی به عنوان در مقابل این گروه و همچنین فرصت های دیگر در سراسر فرایند” ماگاس گفت. “این است که رهبری تیم است که من قصد دارم در شمارش به انجام بهترین مطلق خود را برای دانش آموزان و خانواده ها از دلوت و همچنین کارکنان و من نگه که مسئولیت ساخت آن انتخاب, اما من قصد دارم به آن را انجام دهید با تعداد زیادی از ورودی است.”

ساختمان مرزها و برنامه ریزی استراتژیک

سه تا از بحث انگیزترین مسائل ماگاس را به صورت در سال های آینده به عنوان سرپرست جدید در حال کمک به هیئت مدیره مدرسه ایجاد یک طرح استراتژیک برای منطقه و پرداختن به مرز مطالعه که در انتظار قرار داده شد برای یک سال و تصمیم گیری چه در آینده به صورت تاریخی قدیمی دبیرستان مرکزی و مرکزی دبیرستان.

منطقه درخواست شد که قوه مقننه به تصویب قانون خاص آن اجازه می دهد به استفاده طولانی مدت از امکانات پول برای ساخت یک منطقه جدید و امکانات حمل و نقل در پشت دبیرستان مرکزی اموال. این قانون هرگز از آن ساخته شده از کمیته در مجلس سنا. در دراز مدت پول امکانات فقط مجاز به استفاده می شود برای حفظ زیرساخت های موجود نه ساخت جدید است.

ماگاس گفت: گام بعدی برای او با توجه به این دو ویژگی به عنوان به خوبی به عنوان مرز مطالعه است که برای او به یادگیری به عنوان آنجا که ممکن است در مورد این دو موضوع و واقعا درک کامل متن آنها. هر دو مسائل ماگاس گفت: بازگشت به مسیر از هیئت مدیره مدرسه و تنظیم یک طرح استراتژیک برای کمک به راهنمای منطقه جهت.

“اما در حال حاضر من فکر می کنم مهم ترین مسائل در حال آماده شدن برای پاییز” ماگاس گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de