بهترین شرط: بسیار به انجام در برتر

دلوت چهارم ژوئیه نمایش آتش بازی در توقف تا روز کارگر, اما نشان می دهد بر روی بروید در همیشه پیشرو و برتر است.

Fireworks light up the sky over Superior in 2019. (File / Superior Telegram)

آتش بازی نور تا آسمان بیش برتر در سال 2019. (فایل / برتر Wechat)

این ‘شروع به کار می کند در 10 p. m. و راه اندازی خواهد شد از Richard I. بونگ فرودگاه. چهارم شعله ور اندازی می خواست به ماندن در اتومبیل — برخی از کسب و کار در این نزدیکی هست مثل Aldi, applebees را سر از دریاچه محل دائمی هستند ارائه مقدار زیادی فضا برای شب — یا ماسک کردن و ماندن در جهنم از سایر افراد است. نشان خواهد همگام با آهنگ کول 101.7-FM.

برتر نمایش آتش بازی در 10 p. m. روز شنبه از Richard I. بونگ فرودگاه برتر. باز و رایگان به مردم است.

Lin-Manuel Mirand stars as Alexander Hamilton and Phillipa Soo is his wife, Eliza, in "Hamilton," which begins streaming Friday on Disney Plus on July 3. (Courtesy of Walt Disney Studios)

Lin-مانوئل Mirand ستاره به عنوان الکساندر همیلتون و Phillipa سو است او همسر الیزا در “همیلتون” آغاز می شود که جریان جمعه در دیزنی به علاوه در جولای 3. (حسن نیت ارائه میدهد از استودیو والت دیزنی)

نگاهی به شات خود را (در دیدن ‘همیلتون’)

در حالی که به طور منظم برنامه ریزی شده در چهارم جولای در جشن Bayfront جشنواره پارک لغو شده است در این سال همه گیر و همه شما می توانید برخی از امریکا “همیلتون”-با شروع جمعه زمانی که دیزنی به علاوه ارائه می دهد یک فیلم برداری نسخه از برادوی تولید برای جریان.

این ارائه می دهد تئاتر لمس مانند نویسنده Lin-مانوئل میراندا در عنوان نقش کوتاه در تنفس و تشویق مخاطبان — از راحتی از iPad خود را.

“همیلتون” مبادا شما مشغول است موسیقی مورد پدران موسس با یک چشم به سمت الکساندر همیلتون (“من فقط می خواهم من کشور من جوان تکه تکه و گرسنه است.” در پنج سال پس از آن اولین فرود در برادوی نشان می دهد واز تن از مهم دارم و آن بلیط ها ،

نیویورک تایمز مؤلف هنگامی که آن را باز ریچارد راجرز تئاتر خود را باز کرد نقد با: “واقعا که خوب است.”

“همیلتون” قطره در دیزنی به علاوه ($6.99/ماه) در 2 الی 3 جولای.

Charlie Parr (File / News Tribune)

چارلی Parr (فایل / News Tribune)


پار در پارک

چهارم جولای حوا, یکی از گمنام تعطیلات فرصتی است برای کاهش سست در راه است که مکمل رژیم غذایی سگ داغ, هندوانه, سالاد سیب زمینی و گوهر درخشان تاول. چارلی پار را از اقامت در سرو سالن اتفاق می افتد به سقوط در این روز خاص. محلی خواننده عامیانه زوج کاملا با رقص پابرهنه در چمن نقش یک نمایش در جشنواره زمینه های مجاور به آبجوسازی و taproom. آوردن یک پتو. The Rambler کامیون مواد غذایی را در دست داشته باشد.

Parr این اقامت در روزهای جمعه از ماه ژوئیه.

چارلی پار پخش 5-8 بعد از ظهر در سالن سرو, 1715 N. سوم Ave. برتر است. باز و رایگان به مردم است.

(Getty Images)

(گتی ایماژ)


چهارم festing

شفق شمالی جشنواره موسیقی باز می شود با کنسرت در فضای باز در این آخر هفته به جشن چهارم جولای. اولین کنسرت در 4 بعد از ظهر شنبه در Olcott پارک و یک بعدی است که در 4 جولای 5 p. m. در Chisholm کشف پارک آمفی تئاتر. هر دو کنسرت از ویژگی های NLMF ارکستر انجام شده توسط Gavriel هاینه و یک برنامه که شامل گرشوین “آمریکایی در پاریس” برنشتاین “اورتور به Candide” سوسا راهپیمایی و آریاس انجام شده توسط بازیگران جشنواره تولید “توسکا.”

کنسرت در 4 p. m. 4 جولای در ایالت ویرجینیا در جولای 5 در Chisholm. باز و رایگان به مردم است. کمک های مالی خواهد شد پذیرفته شده است. پوشیدن ماسک های اجتماعی فاصله.

Alan Sparhawk (2018 file / News Tribune)

آلن Sparhawk (2018 فایل / News Tribune)

دوستان قدیمی و جدید صدا

دوستان قدیمی پروژه جدید. Black-eyed مارها اعضای آلن Sparhawk (پایین) و براد نلسون (پدر Hennepin) پیوست تا برای reggae-ریشه پروژه پرستاران شب. گیتار-درام اواز یا موسیقی دو در حال پخش است مجموعه ای در روز سه شنبه در سالن سرو در مجاور جشنواره زمینه. آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان “سفید راه راه, رگی, mon.”

در همین حال برگزاری است که نگه داشتن یک جریان ثابت از کامیون مواد غذایی در دست است. این نشان می دهد: K&B پنیر کبابی. همچنین پادشاه J-لار شرح زیر است.

شب پرستاران نقش در 5-6 بعد از ظهر ژوئیه 7 در سرو سالن 1715 N. سوم Ave. برتر است. رایگان در تمام سنین است. سگ خوش آمدید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de