دلوت تاجر نیکوکار تام ویلر به یاد

برای چند سال گذشته مادام العمر Duluthian تقسیم وقت خود را بین توسان و دولوت. پاتریک Heffernan او پسر در قانون و همکار در ویلر همکاران ویلر گفت: به طور معمول خواهد بود به دلوت این زمان از سال, اما او منتظر بود تا ببینید که چگونه COVID-19 همه گیر می بازی.

“او تا به حال یک عشق مطلق برای Duluth” Heffernan گفت. “او القا اهمیت جامعه در من و بقیه خانواده اش و شرکت. او فقط یک مؤمن است که یک جامعه چیزی است که جامعه آن را می سازد.”

ویلر متولد شد در خانواده ای با ریشه های عمیق در دولوت. خود را بزرگ پدربزرگ, Henry W. ویلر یکی از دلوت پیشگامان شروع یک کارخانه اره کشی در این شهر در قرن 19.

هنری به اتمام 150 مایل پیاده روی از مینه سوتا به دلوت به دیده بانی محل — پیاده روی تام ویلر دوباره در سال 2005 به جمع آوری پول برای دلوت-برتر منطقه جامعه پایه و اساس است. اخبار تریبیون گزارش داد در آن زمان که تام عینک, دوره-لباس های معتبر انجام شده خود را bedroll از پتو پشمی غذا خوردند او با او انجام شده در گونی و خواب بر روی زمین در طول 12 روز بازحمت حرکت کردن.

“این نمونه از تام. او بسیار مراقب باشید در تهیه” Heffernan گفت. “او رفت و در پیاده روی های طولانی برای تهیه کفش خود را و خواب را برادر جیم حیاط خلوت.”

Tom Wheeler, of Duluth, is photographed at Hartley Nature Center in 2005. He was reenacting his great-grandfather's walk from Stillwater, Minnesota, to Superior dressed in clothes form the 1800s. (File / News Tribune)

تام ویلر, از, Duluth, عکس است در هارتلی طبیعت مرکز در سال 2005. او reenacting بزرگ و پدر بزرگ خود را در راه رفتن از مینه سوتا به برتر لباس پوشیدن و در لباس فرم 1800s. (فایل / News Tribune)

تام ویلر متولد شد و در تاریخ 22 آوریل سال 1946 در دولوت. در حالی که در حال رشد کردن او با حضور دلوت YMCA اردوگاه میلر با خانواده اش. او از نسل دوم به حضور در اردوگاه و در می رفتن برای حمایت از YMCA مالی و با کار داوطلبانه.

“من و او شروع به یک داوطلب روز کاری که در آن ما می خواهم یک جمعه در ماه مه را به همکاران ما به اردوگاه میلر برای آماده سازی اردوگاه و داوطلب گفت:” جیم ویلر تام برادر و شریک کسب و کار در ویلر همکاران.

تام فارغ التحصیل از دلوت شرق دبیرستان در سال 1964 که در آن او شناخته شده بود تا ورزشکار. او فوتبال, هاکی و تنیس و رفت به بازی هاکی برای او چهار سال در همیلتون کالج در نیویورک است. پس از کالج فارغ التحصیلی او چهار سال از هاکی در اتریش و سوئیس.

هنگامی که او را ترک ایالات متحده تام صحبت کرد نه آلمانی و نه سوئد اما بازگشت مسلط به هر دو. جیم ویلر بازدید برادر خود را در طول فصل نهایی در اتریش.

“این قطعا یک نماد برای من که سفر به اروپا در 16” جیم گفت. “در روز خود را خاموش ما می خواهم به سراشیبی اسکی در رشته کوه های آلپ. آن را هیجان انگیز می شود وجود دارد و دیدن او را بازی کند.”

در Duluth, تام پیوست خانواده بیمه و مالی-برنامه ریزی کسب و کار, چرخ همکاران که پدرش هیو ویلر در سال 1934 شروع. شرکت دستگیره بیمه بازنشستگی و برنامه 401(k) برای بیش از 250 کارفرمایان در سراسر مینه سوتا و ویسکانسین. تام مشغول به کار در کنار پدر و برادرش جیم و بعد از آن استقبال پسرش اندی ویلر و پسر-در-قانون Heffernan به این تیم است.

او با شرکت نزدیک به 50 سال است. Heffernan گفت که او “هرگز رسما بازنشسته شد اما بی سر و صدا کوچک خود را به عقب در زمان” با شرکت. این زمانی است که Heffernan و اندی تصمیم گرفت از آن زمان برای او احترام برای خود کار و فداکاری است.

ویلر همکاران منتقل دفاتر و استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای دعوت تام تمام خانواده به دفتر جدید. هنگامی که وجود دارد به همکاران ارائه شده تام با یک پرتره از خود که آویزان در دفتر جدید در کنار پرتره از هیو.

“ما همیشه به حال که پرتره پدرش موسس در دفتر. بنابراین ما می خواستیم به تعجب تام و افتخار خود را در سال از تعهد” Heffernan گفت. “همه بچه ها و نوههایشان و دیگر اعضای خانواده وجود دارد. این چیزی است که من هرگز فراموش نخواهم کرد.”

ویلر نیز به عنوان یک مرد خانواده است. او یکی از پنج خواهر و برادر در حال رشد است. او ازدواج دیل Heimbach در سال 1971 مطرح شده و سه فرزند با او قبل از مرگ او توسط قتل در سال 1983. این مورد است که هنوز هم حل نشده. او شش نوه هفتم در راه است.

“او بسیار درگیر با بچه های خود زندگی” جیم گفت. “و او عاشق گذراندن وقت با نوه او.”

در علاوه بر این به کار خود را با دلوت YMCA, Duluth-برتر منطقه جامعه پایه و اساس و اردوگاه میلر چرخ خدمت در تابلوهای متعدد و سازمان های جامعه است. این شامل دلوت تاتر هیئت مدیره دلوت سازمان توسعه اقتصادی از مرکز شهر باشگاه روتاری 25 و Essentia سلامت دلوت میراث فرهنگی مرکز. در واقع دلوت میراث فرهنگی ورزشی مرکز Thomas B. ویلر دانشگاهی دیوار اختصاص داده شده به او و کمک های خود را.

“او یک فرد جامعه به هسته” Heffernan گفت. “و او با الهام از کسانی که او را می دانستند به درگیر شدن بیش از حد.”

ادامه مطلب

مارس 3, 2005: 150 مایل بازحمت حرکت کردن خواهد شد راه رفتن به گذشته

مارس 20, 2005: تام ویلر تکرار تاریخ با پیاده روی طولانی

آوریل 27, 2009: دوران سخت نمی faze دلوت را ویلر همکاران

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net