Walz: دولت خود رسیده COVID-19 تست هدف

زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz در اواخر ماه مارس اعلام کرد که هدف از بودن قادر به انجام 20,000 COVID-19 آزمون در روز او آن را به نام “یک moonshot” و با همین دلیل خوب.

در آن زمان دولت تلاش برای تولید 2,000 آزمون در روز است.

کل کشور به مبارزه با بیش از همان COVID-19 تست, مواد, مواد که موضوع جهانی کمبود. به عنوان یک نتیجه در بخش بهداشت و درمان بود گفتن مردم با علائم COVID-19 به سادگی فرض کنیم که آنها تا به حال آن را و قرنطینه خود را.

بنابراین زمانی که در آوریل 22, دولت اعلام کرد که طرح پیوستن با هم دولت را دو تا از بزرگترین تحقیقات پزشکی سیستم های دیرین رقبا — و قول داد برای رسیدن به یک ظرفیت برای آزمون هر Minnesotan با علائم یا نه جسورانه بود gambit. جمعه, ژوئن 29, کسانی که احزاب متوقف شد به علامت نقطه عطف.

با وجود این دولت داشتن هرگز در عین حال آزمایش 20 ، 000 نفر در یک روز — نزدیک ترین آن آمده است 19,568 در ژوئن 16 — Walz ایستاده بود با هم رهبران از این دو نهاد به علامت قمری فرود از انواع.

“این فوق العاده بلند پروازانه است که در هیچ یک از ساختار ایجاد شده بود هنوز” Walz گفت: در یک بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی “و هیچ یک از زنجیره تامین شد درست. اما این تعهد توسط دانشگاه مینه سوتا, کلینیک مایو دیگر سیستم های سلامت و ایالت مینه سوتا به ایجاد سیستم خود ما یکی بود که مستقل از کسانی که در زنجیره تامین.”

“من امروز اینجا هستم تا اعلام کند که ما به این اهداف” Walz گفت. “ما باید با توجه بیش از نیم میلیون آزمایش آن را به پیش افتادن از 600,000 امروز و ما باید از این ظرفیت برای آزمون 20,000 Minnesotans در هر روز داده شده.”

Walz ذکر شده نسبتا کم هفت-روز-دمای مثبت مورد نرخ 4.4% در کنفرانس مطبوعاتی و در مقایسه با آن مطلوب است که از آریزونا است که دیده می شود 14 درصد مثبت مورد رای دادن. هر دو Walz و کمیسر Jan مالکوم تصریح کرد که دولت در حال حاضر را تشویق می کند هر کسی که معتقد است که آنها ممکن است نیاز به تست به دنبال تست. در حالی که سایت های منحصر به فرد در حالی که اعمال استانداردهای مختلف روز به روز ظرفیت است که در حال حاضر وجود دارد و سایت های که در حال دیدن آهسته ترافیک را کاهش موانع خود را.

“بدون علامت مردم باید آزمایش می شود زمانی که آنها دلیلی برای باور کردن آنها ممکن است در معرض” مالکوم گفت.

“این ما را در یک موقعیت به بازنمایی دقیق که در آن ویروس است که در در مینه سوتا” Walz گفت: “این به ما اجازه استراتژیک رفتن به جلو که در آن ما می تواند تست همه ما در دراز مدت مراقبت از امکانات و آن را به ما داده است توانایی برای شروع به ساخت تا تماس ردیابی برای مطابقت با تست حجم…ما تشویق مردم اگر آنها نیاز به آزمایش می شود برای به دست آوردن وجود دارد هیچ موانع به آن است.”

مینه سوتا وزارت بهداشت نیز گزارش داد 315 جدید موارد COVID-19 روز دوشنبه, ژوئن 29.

مقامات بهداشت نیز گزارش روز دوشنبه اضافی 10 مرگ و میر در کشور از ویروس. دولت گزارش یک مرگ در هر Anoka و Renville شهرستان, دو مرگ در شهرستان برنج و شش در شهرستان Hennepin.

شش نفر از 10 مرگ و میر در میان ساکنان مراقبت طولانی مدت و دو مینه سوتا Correctional Facility در ولگردی و برنج شهرستان یک مرد در 40s و دیگری در 70s به. دولت ثبت 396 موارد در میان تشکلات مردم تا کنون.

همانطور که از دوشنبه 1,435 Minnesotans درگذشت ویروس.

افزایش اخیر در مورد رنگ آبی و زمین و ماشین چمن زنی استان ها فروکش روز دوشنبه فقط هفت و یک مورد جدید گزارش شده برای این دو شهرستان بود. Stearns County, اما, نوشته شده در 28 مورد برای روز بالاتر از تعداد نمونه برای اندازه آن است.

دولت نظام سلامت انجام شده 7,522 آزمون در روز شنبه و به احتمال زیاد تصویب 600,000 کل آزمون در اوایل این هفته.

ICU استفاده برای COVID-19 کاهش سه تا 140 که پایین ترین سطح از اوایل ماه مه و غیر ICU بستری بود با هفت تخت به 138.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de