استوکس افتخار به انگلستان کمر

بن استوکس گفت که او “افتخار” در یک موقعیت که در آن او ممکن است به جای جو ریشه به عنوان کاپیتان انگلستان در برابر غرب هند حتی اگر او کاپیتان یک طرف از آنجا که او یک نوجوان بود.

معاون کاپیتان استوکس می تواند پیدا کردن خود را پیشرو در این تیم برای هفته آینده اول آزمون در ساوتهمپتون — و یا بعد از آن در سه سری بازی باید ریشه کن شود وجود ندارد و حضور در تولد دومین فرزند.

و ‘افتخار’

اما قدرتمند همه طفیلی گفت: او را بپذیرید “افتخار بزرگ” اگر آن را در راه او آمد.

“حتی اگر آن را فقط یک بار شما هنوز هم می توانید می گویند: “آره من کاپیتان انگلستان’,” او گفت: در یک کنفرانس تلفنی در روز دوشنبه.

استوکس ترمیم شد به موقعیت خود را به عنوان تست معاون کاپیتان در ماه جولای سال 2019 نزدیک به یک سال پس از بر داشت و نه گناه از affray پس از یک حادثه در خارج از کلوپ شبانه.

“من بسیار افتخار می گویند من در این وضعیت از طریق کار سخت و عزم و اراده.

“من می خواستم برای دریافت بهتر شده است و هیچ اتفاق است.”

نه یک اولویت

اما استوکس که در گذشته رهبری یک تیم کریکت در سن 16 برای دورهام آکادمی اصرار کاپیتانی خود درس هرگز در لیست خود را از اولویتها است.

“من هرگز یک هدف به می خواهید به یک کاپیتان” توضیح داد 29 ساله.

“نبیله کوک بود که همیشه به مقصد به کاپیتان تیم ملی انگلستان پس از اندرو استروس. جو ریشه بود که همیشه به مقصد کاپیتان پس از Alastair طبخ.

“اگر من صادق بودن من یکی از کسانی که مردم را لزوما مرتبط [به عنوان] بعدی کاپیتان تیم ملی انگلستان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>