لوئیس Kirilloff بخشی از دوقلوها’ 60-man بازیکن استخر; دو مربیان نشسته

دوقلوها خود را منتشر اولیه 60-man فهرست در پنج شنبه, 29 ژوئن, یک لیست که شامل سازمان سه چشم انداز — infielder رویس لوئیس و outfielders الکس Kirilloff و ترور Larnach — به عنوان بخشی از تیم تاکسی تیم ملی.

این فهرست در حال حاضر دارای 57 بازیکنان فعال با دو Michael Pineda و فرناندو رومرو — در محدود لیست.

پیندا خواهد راه خود را به مینیاپولیس به قطار اما باید نشستن 39 بازی به او خدمت می کند از او باقی مانده تعلیق برای آزمایش مثبت برای ممنوع مدر سپتامبر گذشته. رومرو برگزار شده است تا در جمهوری دومینیکن با مسائل مربوط به ویزا و هرگز آن را به بهار که شد به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس به دلیل COVID-19 همه گیر است که جان بیش از 120.000 آمریکایی است.

دوقلوها انتظار نیست رومرو به گزارش زمانی که بقیه هم تیمی های خود را در روز چهارشنبه. این تیم قصد دارد برای برگزاری اولین تمرین جمعه در هدف زمینه است.

فصل انتظار می رود برای شروع در جولای 23 با اکثر تیم ها با شروع روز بعد. که در آن نقطه, تیم اجازه خواهد داشت به 30 بازیکن خود را فعال فهرست اسامی. پس از دو هفته است که تعداد محدودتر هم خواهد شد به 28 و دو هفته بعد از آن خواهد بود 26 — که در آن خواهد ماند بقیه فصل.

دوم گروهی از بازیکنان را در قطار در نزدیکی CHS حوزه, خانه, St. Paul پرستاران. این گروه شامل تیم های برتر سه چشم انداز و همچنین بالا نواز چشم انداز Ryan Jeffers و outfielder برنت Rooker دیگر بالا چشم انداز. این لیست شامل بسیاری از دیگر minor league رایگان عوامل از جمله سابق و پرستاران پارچ کالیب Thielbar.

بالا تبادل چشم انداز اردن Balazovic که به پایان رسید در سال گذشته در دو-یک شد چپ کردن این لیست. رئیس جمهور از عملیات بیس بال درک Falvey گفت: دوقلوها با استفاده از گروه دوم به تمرکز بر روی بازیکنان آنها بر این باورند هستند و نزدیک به این رشته.

شاید مهمترین آنها دو نفر از کارکنان — لیگ برتر مربی لایحه Evers, 66 و اغل گاو یا حشم مربی باب مک کلور 68 — نمی خواهد پیوستن به بقیه گروه در مینیاپولیس به دلیل COVID-19 نگرانی. جزئی لیگ تبادل هماهنگ کننده پیت مکی را پر کنید در مک کلور ، ویژه مربی LaTroy هاوکینز نیز خواهد بود بخشی از کارکنان.

فعال فهرستی

  • کوزه (20 + 2 محدود): Jorge الکلا هومر Bailey, خوزه بریوس داکوتای چالمرز تایلر Clippard رندی Dobnak تایلر Villalpando, Jhoan Duran غنی تپه زاک Bieber, Kenta Maeda, Trevor مارس جیک Odorizzi مایکل پیندا (restricted list) شان Poppen تیلور راجرز فرناندو رومرو (restricted list) سرجیو Romo, Devin Smeltzer, Cody Stashak لوئیس Thorpe مت Wisler
  • فو (3): Willians Astudillo الکس, آبیلا, Mitch Garver
  • Infielders (8): Ehire Adrianza لوئیس Arraez تراویس Blankenhorn جاش دونالدسون Marwin گونزالس نیک گوردون خورخه Polanco, میگل سانو
  • Outfielders (6): Byron Buxton, جیک غار گیلبرتو Celestino حداکثر کپلر ادی روزاریو LaMonte وید جونیور
  • تعیین شده hitter وظیفه (1): Nelson Cruz
  • لیگ برتر کارکنان (10): مدیر Rocco Baldelli, Mike Bell, Nate Dammann تونی دیاز رودی هرناندز وس Johnson, پیت مکی ادگار وارلا تامی واتکینز LaTroy هاوکینز

تاکسی تیم ملی

  • کوزه (7): Jhoulys Chacin سام رس Edwar Colina, دنی Coulombe رایان Garton, Cory Gearrin, Caleb Thielbar
  • فو (3): Juan Graterol رایان Jeffers, توماس Telis
  • Infielders (5): رویس لوئیس درو Maggi, جک Reinheimer, Wilfredo تور Zander Wiel
  • Outfielders (4): Lane, Adams, Alex Kirilloff, Trevor Larnach برنت Rooker

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de