سهره در ترس از Kohli را قوام

وزن انتظارات در یک کریکت-mad کشور مانند هند است اما Virat Kohli انجام داده است یک کار استثنایی پیشرو طرف می گوید استرالیا محدود اور کاپیتان هارون سهره.

“هر بازیکن بدون در نظر گرفتن که در آن است یک سری. اما بسیار بسیار به ندرت می بینید Kohli, (استیو) Smith, حتی رفتن (ریکی) Ponting, Sachin (د) این بچه ها آنها لازم نیست که دو بد سری در یک ردیف” فینچ گفت: Sony ده گودال توقف نشان می دهد. “فشار بازی برای هند یکی است اما همچنین پیشرو در هند است و یکی دیگر از راه او (Kohli) آن را انجام داده است بنابراین به طور مداوم برای مدت زمان طولانی. و مصرف بیش از (MS Dhoni رهبری, که بزرگ است. انتظارات بالا بود و او نگه داشته, ارائه,” او اضافه شده است.

سهره تحت تاثیر قرار گرفته بود با Kohli را قوام به عنوان یک رودخانه بیش از حد. “چه شده است تا قابل توجه برای مدت طولانی است که فقط در قوام خود را در سراسر سه فرمت گفت: سهره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>