آگوست 12, 2020

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی تصویری با ‘قدرت سفید’ شعار و سپس حذف آن

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 29 ژوئن 2020 8:43:31 am

Trump tweets video with 'white power' chant, then deletes it رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی بر روی چمن جنوب پس از ورود در, دریایی, یکی در کاخ سفید روز شنبه 25 ژوئن سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/فایل)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه توییتی approvingly از یک ویدیو نشان دادن یکی از حامیان شعار “قدرت سفید” یک شعار نژادپرستانه همراه با supremacists. او بعد از حذف توییت و کاخ سفید گفت: رئیس جمهور تا به حال شنیده نمی شود “یک بیانیه” در این ویدئو.

این ویدئو به نظر می رسد به خود گرفته اند و در روستاها فلوریدا جامعه بازنشستگی و نشان داد دوئل تظاهرات بین مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و مخالفان است.

“با تشکر از شما به افراد زیادی از روستاهای” مغلوب ساختن پیشی جستن است. لحظات به ویدئو کلیپ او به اشتراک گذاشته یک مرد رانندگی گلف سبد خرید نمایش pro-مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه و پرچم فریاد ” سفید قدرت است.” این ویدئو همچنین نشان می دهد anti-مغلوب ساختن پیشی جستن معترضان فریاد “نازی” “نژادپرستانه” و profanities در مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

“وجود دارد هیچ سوال” که برنده باید ترجمه ویدئو و “او فقط باید آن را,” سناتور. Tim Scott, R-S. C. گفت: سی ان ان “وضعیت اتحادیه”. اسکات تنها سیاه جمهوری خواه در مجلس سنا.

“من فکر می کنم آن را غیرقابل دفاع” او اضافه شده است.

مدت کوتاهی بعد از آن تهمت را حذف صدای جیر جیر که به اشتراک گذاشته شده ، سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت که “رئیس جمهور تهمت یکی از طرفداران بزرگ از روستاها. او نه شنیدن یک بیانیه صادر شده در این ویدئو. آنچه او مشاهده شد و شور و شوق فوق العاده ای از خود بسیاری از هواداران است.”

کاخ سفید پاسخ نمی دهند وقتی پرسید که آیا تهمت محکوم حامی نظر.

جو بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن. “ما در یک نبرد برای روح ملت و رئیس جمهور برداشت یک طرف. اما اشتباه نکنید: این نبرد پیروز خواهیم شد,” معاون سابق رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به برجسته فیلم های نژادپرستانه شعار می آید در میان ملی حساب بیش از مسابقه پس از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید. فلوید, سیاه, مینیاپولیس, مرد درگذشت و پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه.

تظاهرات علیه خشونت پلیس و تعصب در اجرای قانون رخ داده در سراسر کشور زیر فلوید مرگ است. نیز وجود دارد نیز فشار برای حذف مؤتلفه بناهای تاریخی و تغییر نام پایگاه نظامی که افتخار ارقام که مبارزه در جنگ داخلی علیه اتحادیه. تهمت مخالفت با این تلاش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است کارگردانی خود را از انتخاب مجدد پیام در همان گروه ناراضی عمدتا سفید رای دهندگان که حمایت او از چهار سال پیش. در انجام این کار او دامن زده نژادی و تقسیمات سیاسی کشور در زمانی که تنش ها در حال حاضر بالا است. او همچنین تا به ضد مهاجر اضطراب توسط به دروغ ادعا می کنند که افرادی که باید حل و فصل در این کشور مرتکب جنایات در میزان بیشتری نسبت به کسانی که در آمریکا متولد شده اند

مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی در دفتر به نظر می رسد به جسارت سفید supremacist و گروه های ملی و برخی از آنان را در آغوش خود ریاست جمهوری است. در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به درگیری در Charlottesville, Virginia, بین ملی گرایان و ضد معترضان با گفتن وجود دارد “بسیار خوب مردم در هر دو طرف است.”

Sherrilyn Ifill, رئيس جمهور و مدیر-مشاور NAACP دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش گفت: CBS’ “چهره ملت” که “این واقعا در مورد رئیس جمهور با در نظر گرفتن آن را. این است که در مورد حکم رئیس جمهور در قرار دادن آن است.”

او افزود: “این در مورد آنچه که رئیس جمهور معتقد است و از آن زمان برای این کشور به واقعا که.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول